بیانیه استقلال قلعه نویی – ورزش سه


کد خبر: 1816586 |
04 فروردین 1401 ساعت 13:14 |
35,883 بازدید |

40
دیدگاہ

ما از عواقب آن آگاه هستیم

دفتر استقلال با صدور اطلاعیه ای نسبت به مصاحبه امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه”، مصاحبه های امیر قلعه نویی و مصاحبه او با شاگردان جنجالی از آب. سرمربی گل گهر که درباره مسائل مختلف استقلال صحبت می کرد، در این گفت و گو با استقلالی ها با حضور در تیم های سرباز به تراکتوری که دانشگاه استقلال همراهی می کرد پرداخت.

خوشبختانه در این گفت و گو یکی از عاملان به ویژه فرهاد مجیدی با اشاره به احتمال قهرمانی در آب گفت که شرکت امیر قلعه نویی از شوخی آب پوشان خوشش نیامده و پاسخ رسمی به این مسئول را همراهی کرده است. .

مجری برنامه این سوال را مطرح کرد و از قلعه نوعی پرسید: آخرین قهرمان استقلال با شماست و طعم آن همیشه زیر زبان استقلال است. فکر می کنی فرهاد مجیدی در پایان این فصل بتواند این طلسم 10 ساله را بشکند و قهرمان این فصل استقلال شود؟

سرمربی هم در پاسخ به این سوال که تیم های استقلال، سرباز و تراکتور در چه مسیری قرار دارند، به این سوال پاسخ داد.

قلعه جدید ادامه داد: تصاویر از قهرمانی صحبت می کنند و هیچ کس نمی گوید امیر قلعه نویی تیم های شکسته، جدولی و مالی را اسیر کرده است. استقلالی را می بینی که از خورشید تجلی کرد. الان نگاه نکنید 200 میلیارد بودجه دارد. این چیزی است که خودم برای پذیرش اعلام کرده ام و نمی دانم.

او ادامه داد: تیمی 200 200 میلیاردی و با پشتوانه استقلال که … اما در سال هایی که استقلال هفدهم است و پول ندارد هنر است اگر آن تیم ها را قهرمان کنید. آنچه من می گویم این است که نقشه ها آنجا نبودند و جستجو یک مجموعه بود. ما به آنچه خوب است و به آنچه پاک است و به آنچه شایسته مجموعه است امیدواریم.

این صحبت ها با سرمربی گل گهر و واکنش دانشگاه استقلال همراه بود. در این بیانیه عنوان شده است: گلغر سرمربی تیم فوتبال در مورد مسائل مالی استقلال دانشگاه که در این دوره قهرمان محسوب می شود، درخشان و غیرحرفه ای است.

در بخش بعدی این اطلاعیه نیز ذکر شده است: موسسه استقلال می‌تواند اطلاعات فراوانی را که در بخش‌هایی از لیگ انجام می‌شود منتشر کند، اما انتشار به این مسائل نمی‌پردازد. بنابراین منتظر باشید تا سایر اعضای تیم به قوانین حرفه ای پایبند باشند و فقط نظرات خود را در مورد مسائل تیم بیان کنند.

وی پس از دیدار از استقلال و گل غار به دلیل استفاده از سیرجانیا از اریک بوکم باگنما با رای کمیته انضباطی و با نتیجه 3: صفر علاقه به شاگردان فرهاد مجیدی رفت و در عین حال میانه راه. بین دو مدرسه تصرف شده است.

در واقع در زمان اعلام استقلال از گل گهر تا صدور رای کمیته انضباطی و تایید آن در کمیته استیناف، دو دادگاه با هم متحد شده بودند و اکنون مصاحبه جدید امیر قلعه نویی تغییر به جدیدترین مناظره استقلال و گل گهر پس از اعلام پوشش آب، واکنش در سمت راست نیز خواهد بود.

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel