بوفون: اگر می خواهی به تشییع جنازه من بیا!

[ad_1]

جیجی بوفون در روز تولد 44 سالگی خود در مصاحبه با گازتا دلو اسپورت در مورد موضوعات مختلفی صحبت می کند.

به گزارش “ورزش سه”، جان لوئیجی بوفون دروازه بان اسطوره ای ایتالیا امروز 44 ساله شد. او تابستان گذشته به دوران حضور خود در یوونتوس پایان داد و به پارما بازگشت و فوتبال را در آنجا شروع کرد.

بوفون 17 ساله بود که در ترکیب ثابت پارمار مقابل آث میلان حضور داشت و آنقدر درخشید که دروازه بان اصلی این تیم شد و آن بازی سرآغاز فوتبال باشکوه او بود.

بوفون با 657 بازی در سری آ و 176 بازی برای تیم ملی ایتالیا رکورددار است. او با 973 دقیقه کلین شیت، رکورد شکست ناپذیری دارد و 27 جام کسب کرده است که مهم ترین آنها جام جهانی 2006 با ایتالیا بود.

بوفون: اگر می خواهی به تشییع جنازه من بیا!

بوفون گازتا در مصاحبه با دلو اسپورت گفت:

“ما در نیمه اول به لیک چهار گل زدیم و شنیدم که بوفون می گوید “بازنشستگی”. انتقادات زیادی وجود داشت، اما آیا این فقط یک بازی حسابی است؟

من در دوران فوتبالم بارها مورد انتقاد قرار گرفتم و حالا صحبت از تشییع جنازه ام است. من به منتقدانم می گویم که اگر بخواهید به تشییع جنازه من بیایید، مرا نمی بینید. “من دوست دارم تا 50 سالگی بازی کنم.”

بوفون در ادامه به مهار سه پنالتی در نیم فصل اول سری B ایتالیا گفت: “من زندگی سالمی دارم. من هرگز مواد مخدر مصرف نکرده ام و هرگز به دیسکو نمی روم. شرط می بندم، اما در فوتبال نه. می دانم که عواقب آن چیست. فوتبالیست ها.” کلید ماندن در فوتبال.”

بوفون درباره پیوستن به یوونتوس اظهار نظر کرد:

“این یک خرید بزرگ و ارزشمند است. دوشان در کنار امباپه و هلند یکی از بهترین بازیکنان جوان جهان است و من خوشحالم که او را در پیراهن یوونتوس می بینم.”

بوفون: اگر می خواهی به تشییع جنازه من بیا!

من معتقدم که جذب دوشان و همچنین گسترش آن به دیبالا می تواند حرکت بزرگی از سوی سران باشگاه باشد. یووه می تواند با والاوویچ و دیبالا مقاومت ناپذیر باشد. امیدوارم دیبالا گسترش یابد و اگر من جای او بودم با دستمزد کمتر در یوونتوس می ماندم.

جدایی احتمالی از جام جهانی و پارمار:

ما باید ببینیم فصل را در پارما چگونه به پایان می رسانیم. من در قبال افراد ابدی که من را بی اندازه دوست دارند احساس مسئولیت می کنم.

اگر ایتالیا به جام جهانی صعود نمی کرد، احتمالا می توانستم در جام جهانی بعدی بازی کنم و اگر او در 48 سالگی آماده بود، تعجب نمی کردم. مایکل جردن تا 50 سالگی دوست داشت بازی کند و من او را درک می کنم. او هر چه باشد، من در زمین صحبت می کنم.

دیگر انتظار حضور در این جام جهانی را ندارم. من همیشه جام جهانی را بهانه ای کرده ام تا مردم از من بپرسند چرا هنوز بازی می کنم، اما حقیقت این است که من به بازی ادامه می دهم زیرا کارهایی را انجام می دهم که دیگران انجام نمی دهند، اما شرایط این است که من دارم به. بدانید حضور من در جام جهانی قطر غیرممکن است.

من مشکلی ندارم و باید به تصمیم هوشمندانه روبرتو مانچینی احترام بگذارم. او باید بهترین گزینه را انتخاب کند و مراقب تیمش باشد. ما دروازه بان های خوبی داریم.

بوفون: اگر می خواهی به تشییع جنازه من بیا!

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما