به جای این سه، Pok Po X3 Pro را بخریددر رفتن– قیمت پوک پومون ایکس 3 پرو حدود هشت میلیون تومان است. فروشندگان تلفن همراه به دنبال نسخه 2 گیگابایتی پوکو ایکس 3 پرو با حافظه موقت 8 گیگابایتی و 8 میلیون و 6 هزار تومانی هستند، اما نمی توانیم از شر این مدل خلاص شویم. تقریبا دو سال از فروش پوک پو ایکس 3 پرو می گذرد و با پول مورد نیاز برای خرید آن، سر و صدایی در مورد مدل های جدیدتری مانند پوک پو F3 شیائومی، گلکسی M52 5G سامسونگ یا نوا 9 اس ای هواوی به راه افتاده است.

Samsung Poko X3 Pro یا Galaxy M52 5G

به گفته فرارو، قیمت Poko X3 Pro تفاوت چندانی با Galaxy M52 5G سامسونگ ندارد. خریداران پوکو ایکس 3 پرو در حال حاضر قیمت نسخه 8 گیگابایتی این مدل را 8 میلیون و 6000 تومان می پردازند و همین مبلغ برای گلکسی M52 5G با فضای ذخیره سازی 2 گیگابایتی مبادله می شود. مقایسه این دو هدفون نشان می دهد که سامسونگ در دو مورد وضعیت بهتری را نشان می دهد. اولین نمایشگر گلکسی M52 5G، Super AMOLED Plus سامسونگ و صفحه نمایش استفاده شده در Pokkumon X3 Pro از نوع IPS LCD است. موضوع دوم مزارع تلسکوپی با کیفیت بهتر نسبت به محصولات چینی است. لنز اصلی Galaxy M52 5G مجهز به سنسور 5 مگاپیکسلی است و این عدد برای لنز اصلی، لنز 3 مگاپیکسلی Poko X3 Pro است. گلکسی M52 5G در رقابت تنگاتنگ با رقیب چینی خود است. تفاوتی بین Galaxy M52 5G اصلی (Snapdragon 4G 5G) و مشتری اصلی Pok Po Xo Pro (Snapdragon 4) وجود ندارد، اما عملکرد صفحه نمایش کمتر از باتری استفاده شده است. در قسمت باتری باید پوک دست X3 پرو را به عنوان برند تهیه کنیم. زیرا ظرفیت باتری این گوش شش هزار میلی آمپر است و این عدد برای گلکسی M52 5G پنج هزار میلی آمپر خواهد بود.

پوکو X3 Pro یا Poko F3

قیمت پوکومون ایکس 3 پرو با ظرفیت ذخیره سازی حدود 7 گیگابایت و 4000 تومان است و به همین میزان برای خرید نسخه 3 گیگابایتی پوکومون اف 3 شیائومی وجود دارد. در عین حال، Pokku F3 از نمایشگر بهتری برخوردار است، از قدرت بیشتری استفاده می کند و تلسکوپ کمتری نسبت به رقبای خانوادگی خود ندارد. نمایشگر Pok Po F3 از نوع AMOLED و Pokku X3 Pro از نوع IPS LCD است. عملکرد Pok Po F3 Unit بهتر از Pokku X3 Pro است. گیره اصلی Pokku X3 Pro Snapdragon 8 است و شرکت شیائومی از گیره Snapdragon 870 5G در این مدل استفاده کرده است. همچنین دوربین دوچشمی به سنسور 2 مگاپیکسلی در هر دو سر مجهز شده است. در مورد باتری باید پوککو ایکس 3 پرو را یک برند دوگانه معرفی کنیم. از آنجایی که باتری شش هزار میلی آمپری دارد، Pokku X3 Pro یک مدل برتر است.

Poko X3 Pro یا Nova 9 SE

قیمت Pokkumon X3 Pro برابر با Nova 9 SE Huawei است. اگر خریداران نسخه 2 گیگابایتی پوکو ایکس 3 پرو احتمالاً هشت میلیون و دو هزار تومان بپردازند و فروشندگان تلفن همراه دو گیگابایتی جدید، آخرین محصول هواوی در بازار یعنی نوا 9 اس ای را با قیمتی حدود هشت میلیون و دو می یابند. هزار تومان Nova 9 SE Huawei حداقل یک سر دوربین دوچشمی بهتر از رقیب خود دارد. دوربین Nova 9 SE مجهز به سنسور اصلی 2 مگاپیکسلی است و این عدد برای لنز اصلی دوربین 8 مگاپیکسلی Poko X3 Pro است. در بخش غرفه داران، هرگز نمی توانیم باور کنیم که این دو گوش برتر هستند. زیرا هر دو نمایشگر از نوع IPS LCD هستند. در عین حال هدست های دوگانه در زمینه باتری و باتری نسبت به Pok Po X3 Pro برتری دارند. کلیپ اصلی Pokku X3 Pro Snapdragon 2 و کلیپ اصلی Nova 9 SE Huawei Snapdragon 2 است. باتری قدرتمند شش هزار میلی آمپری در پوکو ایکس 3 پرو در کنار این مدل نسبت به نوا 9 اس ای هواوی با ظرفیت باتری چهار هزار میلی آمپری.

Pokko X3 Pro را با رقبای خود مقایسه کنید

مدل

پوکو ایکس 3 پرو شیائومی

سامسونگ گلکسی M52 5G

پوکو اف 3 شیائومی

نوا 9 اس ای هواوی

وزن

داغ

داغ

داغ

داغ

ابعاد و ابعاد

1.2 در 1.2 در 7.5 میلی متر

1.2 در 1.2 در 1.2 میلی متر

1.2 در 3 میلی متر 1.2 در 3.2

1.2 در 1.2 در 1.2 میلی متر

نمایش اندازه

1.2 اینچ

1.2 اینچ

1.2 اینچ

1.2 اینچ

انواع غرفه داران

IPS LCD

Super AMOLED plus

AMOLED

IPS LCD

برش اصلی

اسنپدراگون 860

اسنپدراگون 778G 5G

اسنپدراگون 870 5G

اسنپدراگون 680 4G

دوربین دوچشمی واقعی

3 مگاپیکسل

3 مگاپیکسل

3 مگاپیکسل

3 مگاپیکسل

فضای ذخیره سازی

2 یا 3 گیگ

1 گیگابایت

2 یا 3 گیگ

1 گیگابایت

حافظه موقت

شش هشت گیگ

شش هشت گیگ

شش هشت گیگ

هشت گیگابایت

باتری

شش هزار مایل در ساعت

پنج هزار مایل در ساعت

چهار هزار و دو میلیون آمپر

چهار هزار مایل در ساعت

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel