بهترین مشاور کنکور ، راهنمای انتخاب بهترین مشاور کنکور / پاسخ با ما

به طور مثال داوطلبی را در سالهای دور می شناختم، که خانوادهاش اصرار زیادی برای ورود او به دانشکده حقوق داشتند ولی به نظر من بعد ازانجام تست ها و آزمون هایی که از وی گرفتم متوجه شدم، که کوچکترین علاقهای به علم حقوق و در انتها وکیل شدن و انجام کارهای سخت وکالت در دادگاه ندارد و به اعتقاد من وی در زمینه حسابداری استعداد خوب و عجیبی داشت، اما به اصرار خانواده و تسلیم شدن اش به خواسته آنان وارد رشته حقوق حقوق و متعاقب آن وکالت شد، ولی تا آن جایی که با این شخص در تماس بودم، هیچگاه رضایتمندی خوبی از شغل و رشته تحصیلی نداشت و تا جایی پیش رفت که وکالت را پس از تحمل آن همه سختی برای کسب کردنش کشیده بود را رها کرد. در چه آزمونی میتونم روش مشاور خودمو تست کنم؟ روش ارتباط موثر شما با هر درس به چه شکل تعریف شده بود؟

شفقت و همدلی به مشاور و مراجعین کمک می کند تا فرایند مشاوره به بهترین شکل ممکن انجام شود. میان پیشم سوال من اینه چطور بهترین مشاور کنکور تجربی شما برنامه ای که به شما و دوستت و گاها اکثر کلاس می داد یک شکل بود؟ متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. مشاورین ما به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید. تکرار هر روز یک اشتباه کوچک، نهایتا یک نتیجه بزرگ و منفی به همراه خواهد داشت. اگر حتی یک اشتباه کوچک در مسیر درس خواندن شما وجود داشته باشد، این اشتباه تا روز برگزاری کنکور ۳۶۵ بار تکرار می شود. من تو سال کنکور کاملا سردرگم و بیهدف بودم و تا قبل از اون، فقط شب امتحانی درس میخوندم. چیزی که اکثرشون میگن اینه که ما به شناختی از خودمون رسیدیم برا همین نه تو کنکور تو همه جا داریم موفق می شیم.

واقعا میتونن تو زندگی تون تغییر ایجاد کنن. روانشناسان بزرگ معتقدند که مشاوران باید مهارت های کافی در زمینه حل مسئله داشته باشند تا بتوانند به مراجعین خود کمک کنند تا الگوهای تفکر منفی و سایر رفتارهای مضر که ممکن است در مشکلات آنها نقش داشته باشند را شناسایی کنند و آنها را تغییر دهند. این مشاور نیست که مشکلات مراجعین خود را حل می کند. مشاوران باید بتوانند تمام تمرکز خود را به آنچه که مراجع می گوید معطوف کنند و هنگام حضور در جلسه مشاوره، حواس شان به خاطر مشکلات یا دغدغه های شخصی پرت نشود. مشاوران باید دارای مجموعه ای از مهارت های بین فردی باشند تا بتوانند به سرعت با مراجعین خود ارتباط برقرار کنند و در ادامه، این ارتباط را استحکام ببخشند. روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای مشاوران ارشد کنکور آسان است ) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را در سایت رسمی کنکور آسان است ثبت کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

این مرکز مشاوره تحصیلی زیر نظر دکتر علی میرصادقی (روانشناس شبکههای صدا و سیما و برنامه عصر جدید) فعالیت میکند که بارزترین ویژگی که وی را از سایر مشاوران کنکور متمایز میکند، تحصیلات عالی در زمینه روانشناسی میباشد. واقعا دست مریزاد. پسر من با راهنمای ها و مشاوره و تدریس ممتاز دکتر رفتاری مدرسه ابرز و مفید و انرژس قبول شد و دخترم هم الان مدرسه ربانی درس میخونه که ما مدیون آقای دکتر هستیم. آیا این جمله را شنیده اید که افراد موفق می توانند راهنمای خوبی برای شما باشند و هم نشینی با افراد موفق موجب موفقیت شما می شود. برای موفقیت در کنکور ،یک سال (۳۶۵ روز) تلاش می کنید. سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز بهترین مشاور کنکور ندارید. و فرستادن شما به رشته پزشکی فلان دانشگاه از دی ماه، بدون اینکه در انتخاب رشته قبول شده باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم