بهترین جایزه جام جهانی در انتظار پوشش ملی – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1828535 |
20 خرداد 1401 ساعت 22:28 |
2,289 بازدید |

0
دیدگاہ

بازیکنانی که منتظر یک تصادف بزرگ هستند

نیمی از تیم ملی فوتبال ایران با موفقیت در جام جهانی می توانند به اتفاق مهم و ویژه ای دست پیدا کنند.

به گزارش “ورزش سه”، بحث فوتبالیست ها و ملی پوشان همیشه برای آنها بوده و حضور آنها در جام جهانی که هر چهار سال یک بار اتفاق می افتد، شرایطی را برای حضور بدخواهان در این تیم خاص فراهم می کند. آنها غافلگیر شدند و می توانستند معذور شوند.

برای بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شده اند شرایط خاصی وجود دارد که تا 5 سالگی نتوانند به خدمت سربازی بروند اما پس از آن باید به دانشگاه هایی مانند ملوان انزلی، فجرسپاسی و فجرسپاسی بروند. جام جهانی آستانه این معضل را دارد تا اینکه پس از پیوستن به عنوان سرباز خدمت نمی کند.

در گذشته قبل از جام جهانی عنوان قهرمانی ایران از نظر موفقیت در مرحله گروهی مطرح شده بود.در مورد فدراسیون فوتبال و …

در حال حاضر گفته می شود افراد متنفری مانند علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، مرتضی پور علی گنجی (در صورت دعوت) شامل این افراد می شود که ممکن است مدتی در خانه راحت کار کنند، اما مشخص نیست که وضعیت پس از بازگشت آنها از قطر چگونه خواهد بود.

حالا سینا کلهر معاون فرهنگی ورزشی رئیس جمهور که پانزدهم ماه جاری در نشست مشترک بازی های مشترک المنافع ایران و قطر شرکت کرده بود، میزبانی جام جهانی را برعهده گرفت و علاوه بر صحبت از فراهم کردن شرایط مناسب برای تیم ملی و وی همچنین به سایر مسائل مربوط به خدمت سربازی اشاره کرد.

وی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی خواستار پاسخگویی به مطالبات بودند و پاداش پرداخت نشد، گفت: باید بهترین تمرینات و آمادگی خود را با روحیه خوب انجام دهند.

صومین معاون فرهنگی و وزیر توسعه ورزش موضوع مهمی را به عنوان خدمات فوتبال تیم ملی اضافه کرد و افزود: معافیت سربازی از خدمت سربازی در صورت قهرمانی در جام جهانی یکی از درخواست‌های مورد تقاضا بود.»

وی ادامه داد: مطالبه پوشش فوتبال ملی این است که موضوع معافیت از سربازی با موضوع قهرمانی در جام جهانی مغایرت نداشته باشد، اما واقعیت این است که در دومی، متن درخواست ملی پوشان پیشنهاد شده است. تیم فوتبال به وزیر ورزش و جوانان و اینکه متن آن توسط وزارتخانه نهایی شود مشروط به حذف کادر فنی برای خدمت خدمت باشد.

معاون فرهنگی و ورزشی وزارت ورزش به سه شرط معافیت تیم ملی کادر فنی برای خدمت بازیکنان اشاره کرد و گفت: مشروط به نهایی شدن این پیش بینی در وزارت ورزش است.

تیم ملی فوتبال ایران قهرمان جام جهانی شد اما به نیمه نهایی راه پیدا نکرد این خدمت مقدس آمرزیده می شود.

اما وزارت ورزش و جوانان باید این موضوع را تایید کند، خواه دولت و ستاد کل نیروهای مسلح بر سر این موضوع توافق کنند یا هر شرط یا شرایط دیگری برای مصونیت ملی.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما