برنامه عجیب AFC و عربستان در بازی آخر – سه ورزش


کد خبر: 1821320 |
05 اردیبهشت 1401 ساعت 11:50 |
3,286 بازدید |

0
دیدگاہ

سربازان در شب شب بعد، زودتر از دیرتر ملاقات خواهند کرد.

به گزارش “ورزش سه”، در پایان هفته پنجم، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا در گروه چهارم غرب آسیا، متفقین و سربازان به ترتیب با 7 امتیاز پس از دحیل با 12 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. و اکنون آنها به پایان هفته رسیده اند که البته این ویدیو را یک شبه هیجان انگیز کرد.
سربازان و تعاونی ها شکست خوردند در حالی که عزت پورکاز با اخراج 10 دقیقه ای با علاقه نماینده عربستان به پایان رسید و بازی با تساوی به پایان رسید، اما در صورت هرگونه امتیاز، سربازان و تعاونی ها باید به نمایندگی از عربستان سعودی اگر به نتیجه توجه کند در بازی بهتر می شود.
نکته جالب اما زمان برگزاری بازی ها آخر هفته است. مکانی که قرار است ساعت 21:45 دقیقه در آن برنامه برگزار شود، سربازان حاضر در ورزشگاه ملک عبدالله به سمت دور قطر می روند و از ساعت 00:45 دقیقه بامداد نیز در همین ورزشگاه مقابل پاختاکور همکاری خواهد کرد.
سوال اینجاست که چطور مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای حضور در مسابقات با مشکلات خاصی مواجه هستند و حتی استقلال و پرسپولیس هم به همین دلیل از رقابت ها کنار گذاشته شده اند؟درد میزبان! شرایطی که شاید باعث شده بود نماینده عربستان از عواقب دیدن سربازان روی زمین آگاه شود.
البته این وضعیتی است که در پنجمین دیدار گروه شاهد بودیم و الفیصلی با 9 امتیاز در آخرین دیدار شاهد نسف قارشی با 8 امتیاز به کار خود خواهد بود و از نتیجه این دیدار مطلع خواهد شد. تا اردن
اینها اقدامات و تصمیماتی است که در صورت عدم توجه به آن می تواند عدالت و شعارهایی را که کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان یک نهاد بی طرف بر آن اصرار دارد، تامین کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم