با کنایه و کنایه از علی رضا منصوری از امیر قلعه نووی حمایت کنید!در رفتن: علیرضا منصوریان پس از تساوی دو طرفه مسجد نافیل و سلیمان عالی، پس از اینکه بازی در حاشیه برای او و امیر قلعه نویی پس از استقلال قهرمانانه ایجاد شد.

بر اساس این گزارش، فرارو با اشاره به حواشی و ایجاد پاورقی از سوی وی و امیر قلعه نویی، عنوان کرد: بعضی از دوستان تهرانی چیزهای عجیبی درباره خودشان می گویند. تردید در مورد اینکه کدام فوتبال بهتر بازی می شود، آیا مردم رویا می بینند؟ البته افرادی که بیدار هستند، دوستان من خوابند؟ آنها چیزهایی را از جعبه عطر پس می گیرند. مثلا امروز می گویند علی رضا منصوریان و امیر قلعه نویی استقلال قهرمان را تبریک نگفتند. شما می گویید ما به قهرمان استقلال تبریک نگفتیم، من هم همان شب به قهرمان استقلال، رضا عنایتی، آرش برهانی و مهدی رحمتی تبریک گفتم. اگه چیز دیگه ای هست بگید

سرمربی صنعت نفت ادامه داد: من خودم را نمی شناسم و خیلی کوچک هستم اما زمانی که امیر قلعه نویی برای استقلال می جنگید شما در این دنیا نبودید و حتی در حضور هم نبودید. از پدر و مادرت.» به من احترام بگذارید، به امیر قلعه نووی و سلسله مراتب، بهتاش فریبا، نصرالله عبداللهی و علی جباری احترام بگذارید. خودکشی کافی است و هیچ اشکالی ندارد. کسانی که این مسائل را مطرح می کنند، مستقل نیستند، بلکه اصحاب شتر هستند و در حال نابسامانی هستند. من با شما نبودم و استقلالی بودم. من از سال 73 با استقلال شروع کردم و استقلال آخرین تیم من در ایران بود. اگر چیزی هست که بتواند روانشناسی را جبران کند، من آزادم و رقیبم پرسپولیس خوب بازی می کند، شخصیت را مال خودم می دانم. من به رقیبم پرسپولیس بی احترامی نمی کنم و عزت من در دنیا و دنیا دست خودم است. من هیچ وقت به رقیبم بی احترامی نکردم. همین تیم مسجد سلیمان امروز رقیب ما بود و من را تشویق کردند.

منصوری یادآور شد: لطفا حاشیه را اصلاح نکنید. فضای مجازی برای من خیلی مهم نیست. فضای مجازی اصلا وجود ندارد و خیالی است و فضاهای واقعی همان فضاهایی هستند که با آن روبرو هستیم. من آزادم و فقط زیر پرچم ائمه اطهار و پدران و مادران هستم و قرآن را می شناسم. هیچکس نمی تواند بگوید بله یا نه و در بهترین حالت چند بار با پرسپولیس دیدار کرده ام، گفته ام برانکو بهتر از من است. حرفی نیست و من مردی هستم که چیزی می گویم، دانمارکی می آورم. لطفاً پاورقی ها را اصلاح نکنید و برای من مهم نیست، اما برای کسی که برای شما هفت جام آورده است (امیر قلعه نویی)، نشکنید، نماد و بزرگنمایی نکنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم