با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید


بخشی از کارهایی که ما فکر می کنیم تخصصی است این است که خودمان می توانیم آن را در خانه انجام دهیم و هزینه های اضافی را در نظر بگیریم. از طرفی این قطعات در این لحظه برای شما کار می کنند.

گزارش سلامت، یعنی شرایط اضطراری که دود را به وجود می آورد، ممکن است تنها چند دقیقه باقی بماند تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. پس این مقاله را با خود همراه داشته باشید تا مهارت های مدیریت خانه را توسعه دهید.

. در خدمت ناامید نشوید: استرس نداشته باشید و بیدار نشوید

حبس شدن می تواند برای هر کسی، به خصوص نوزادان، وحشتناک و استرس زا باشد. می توانید به خود و دیگران کمک کنید تا این مهارت را به خاطر بسپارند.

یک کارت بین زبان و قاب قرار دهید و زبانه را در سوراخ فرو کنید تا باز شود.

. از شروع سیگار کشیدن نترسید

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

هنگامی که مواد غذایی روی سطح داخلی خز کهنه می شود، پس از رنگ آمیزی شروع به سوختن و دود شدن می کند. این معمولاً زمانی است که کیک داخل خز است و محتویات آن در ماهیتابه است. جای نگرانی نیست.

خز اول را خاموش کنید و درها و پنجره ها را باز کنید تا دود خارج شود.

. چشیدن قطرات آب از آب: آستین ها را بالا بزنید

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

وقتی آب می خورید دلیل کابوس ها و حملات عصبی شما سکوت است. پس بهتر است هر چه زودتر این مشکل حل شود. کافی است آستین ها را بالا بزنید، با ترشی فرانسوی وارد صحنه شوید و واشر را تعویض کنید.

ابتدا شیرهای زیر ظرف یا نجوم را آب دهید. حالا چسب را بردارید و با همان سادگی واشر را تعویض کنید.

اکثر شیرها اندازه آب و واشر یکسانی دارند. اما برای اطمینان، می توانید یک ماشین لباسشویی با خودتان بخرید و همچنین یک ماشین لباسشویی جدید بخرید.

. رژه کانتور: هنگامی که برق به طور ناگهانی قطع می شود

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

گاهی اوقات نیروگاه به بخش برق متصل نیست. همه همسایگان شما در حال حاضر برق دارند، اما شما نه، مشکل از کانتور است.

یک لامپ بردارید و آن را به سمت کانتور بچرخانید. فیوز جعبه ای با کلید روشن در یک طرف و خاموش در طرف دیگر پیدا کنید. سوئیچ را روی ON قرار دهید.

. مانند طعم: وقتی چند پرنده روی زمین دراز می کشند

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

شکستن دانه مرغ روی زمین هم اکنون خطرناک است. دلیلش این است که اگر از فرصت استفاده نکنیم، ممکن است آن را از دست بدهیم و اجاره کنیم.

بهترین راه تشخیص این است که همزمان نباشند.این روشی است که میزان نمک را کاهش می دهد.سپس چند دقیقه صبر کنید تا تخم مرغ ها جمع شوند. حالا می توانید به راحتی آنها را با قاشق از زمین بیرون بیاورید و آنها را تشخیص دهید.

. هنگام خوردن غذاهایی که دارای گاز یا مایکروویو هستند استراحت کنید

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

اولین قدم این است که وقتی گاز یا مایکروویو آتش گرفت، غذا را خاموش کنید. گاز یا مایکروفر را خاموش کنید.

هیچ وقت برای راحتی وجود ندارد و باید بلافاصله یک جرعه یا آب سرد بنوشید و آتش بزنید. سپس با دستمال بردارید و زیر آب سرد قرار دهید.

. مورچه ها

با در نظر گرفتن این 9 نکته، رقیب تمام هنرهای خانه باشید

پس از یک سفر 5 روزه برای دیدن خانه برمی گردیم و محل زندگی بسیار آلوده به حشرات است. به خصوص در فصل تابستان که زمین گرم می شود و سنجاب ها مانند خانه ها به سمت خانه های کوتوله حرکت می کنند.

لازم نیست با شرکت های اسپری تماس بگیرید تا آنها را خطرناک جلوه دهید. دِ. این کار را می کنند. ابتدا کف زمین را با جارو برقی جارو کنید و بخارپز، گوشه ها و کابینت ها را با دستگاه خشک کنید. سپس تمام خانه را با اسپری، سرکه، نمک و آب شیرین اسپری کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم