بازگشت به بازار زمین


آهنگسازان را از بازار زمین به بازارسازان برگردانید. اطلاعات مربوط به تغییرات نهایی قیمت و پیشنهاد فروش مسکن و زمین و همچنین آخرین تغییرات وضعیتی پیشنهاد قیمت در بازار فروش نوسازی آپارتمان حکایتی است که شرایط بازگشت تولیدکنندگان به بازار در ابتدای سال جدید فراهم می شود. بهبود شرایط عدم تجمیع دو جنگ داخلی در پایتخت شامل تورم زمین و تورم مسکن در ابتدای سال 1401. این موضوع منجر به بهبود جزئی ساختار نرخ سود در تهران شده است.

به گزارش «اقتصاد جهان»، مروری بر بازار زمین و مسکن طی چهار سال گذشته حاکی از کاهش ارزش این دو بازار عمرانی و سرعت و انتخاب سازندگان مسکن، موجب شده است. نیز مورد بحث قرار گرفته است. در عین حال در سال 97 با ورود همه ایارها قیمت مسکن افزایش یافت و تورم زمین نیز شتاب گرفت. در عین حال، اگرچه تورم مسکن از ابتدای سال رو به افزایش بوده است، اما قیمت زمین در تهران تقریباً برابر با رشد سریع قیمت زمین در تهران طی سال های 99 تا 99 بوده است. بر اساس بررسی «دنیای اقتصاد»، نرخ رشد زمین در تهران برای سه سال 97 تا 99 درصد بوده است. این فاصله بین دو نوع مسکن شهری و زمینی بسیار زیاد بود، اگرچه در سالهای مبارزه بسیار زیاد بود، اما در عین حال با شروع دوره عبور و ثبات نسبی مسکن به تدریج افزایش یافت. .

جدیدترین مستند تغییرات قیمت زمین که توسط اداره مرکزی آمار ایران گردآوری شده است، داستان رشد سریع قیمت زمین را روایت می کند. تغییرات فصلی قیمت زمین در سال گذشته در تهران 3 درصد بوده و در سال های اخیر با همین دوره آشفتگی، تغییرات قیمت زمین در تهران حدود 20 درصد از هر فصل قبل از فصل را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که تورم فصلی مسکن طی سه سال به طور متوسط ​​حدود 6 درصد بوده است. بر اساس آمار رسمی بازار زمین، کاهش نرخ تورم در این بخش در این بخش گزارش شده است.

بررسی آمار مربوط به تغییرات قیمت پیشنهادی زمین و مسکن پس از گذشت زمان در فایل های ارسالی از بخش آگاهی مدنی «نیازهای بازار دیوار آنلاین» نیز حکایت از رشد سریع قیمت زمین در دو سال اخیر دارد. سال و نیم ایجاد شد اما در ابتدای سال 1401 فاصله زیستگاه تا خشکی در سه سال اخیر به شدت افزایش یافت و به حدی کاهش یافت که می توان دو نرخ تورم را «همگن» توصیف کرد. ادغام به این معنی است که فاصله بین نرخ رشد مسکن و نرخ رشد زمین نسبت به قیمت زمین به طور ناگهانی کاهش یافته است. البته هم زمین و هم زیستگاه به شدت در حال تغییر قیمت هستند و نرخ تورم صفر نیست، اما این تغییرات فزاینده به سرعت در حال کاهش است.

بهبود ساخت و ساز نرخ بهره حاشیه در سال 1401

ادغام این دو تور، از جمله تور زمین و سکونت در تهران، بازگشتی به ملودی مشابهی است که برای آهنگسازان تازگی دارد. موسیقی متنی که از بازار به شنوندگان بازگشته است، در واقع افزایش توصیفی حاشیه های علاقه مندی در تهران است که شاید خبر خوبی برای کارگران ساختمانی باشد که به طور موقت فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده اند. محاسبه درآمد معمار در پایتخت در سال گذشته کاهش حاشیه سود را نشان داد. در واقع رشد سریع تورم زمین در مقایسه با بحران مسکن ناشی از سال ها نزاع باعث شده تا ساخت و سازهای دیگر در پایتخت در زمره فعالیت های اقتصادی قرار نگیرد.

بودجه عمرانی شرکت ساختمانی که در انتظار ساخت است حدود 30 درصد است و در فصل زمستان است که این درآمد به 28 درصد رسیده است. از آنجایی که پیش بینی می شود ساخت یک پروژه ساختمانی 18 ماه به طول انجامد، سود واقعی حاصل از ساخت و ساز در تهران به دلیل هزینه بسیار بالای زمین به عنوان مهم ترین عامل است که به پایین ترین حد ممکن رسیده و همچنین کاهش یافته است. از کاف مذکور. بسته زمستانی ساخت و ساز سوددار در تهران عملا خارج از حاشیه بانک سودآور است که سرمایه گذاری بدون ریسک کم یا برابر آن محسوب می شود. حاشیه سود مابه التفاوت قیمت واحد تمام شده و قیمت واحد فروش می باشد.محاسبه انجام شده است. بدین منظور، داده های مربوط به قیمت پیشنهادی فروش واحدهای نوساز در بازار نیاز به استفاده آنلاین برای حاشیه سود ابتدای سال 1401 دارد. در سال جاری قیمت پیشنهادی فروش هر متر مربع آپارتمان نوسازی شده در تهران به 41 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. همچنین متوسط ​​قیمت فروش هر مترمربع زمین در تهران که از طریق فایل های فروش در محاسبات نیاز بازار آنلاین ثبت شده بود، 1400 متر مربع و 55 میلیون و 300 هزار تومان بوده است.

آخرین آمار رسمی مربوط به قیمت زمین در تهران مربوط به قطعه بهاره است. نکته قابل تامل این است که فاصله قیمت پیشنهادی واحد فروش در تهران نسبت به واحد چند ساله حدود 25 درصد است و این نشان می دهد که موارد فوق می تواند مبنای قابل اعتمادی برای محاسبه حاشیه سود باشد. استفاده از قیمت زمین و قیمت نوسازی در بازار مسکن تهران در فایل های فروش مشخص شده است که با توجه به ترکیب درآمدهای زمین و مسکن، درآمد فعلی بهبود یافته و انتظار به 30 درصد رسیده است. داده های فوق حاکی از آن است که تا پایان سال 1400 عملکرد محصول بین 5 تا 8 درصد افزایش یافته است و این در حالی است که قطعه سالانه مسکن مسکونی در اکثر ماه ها حدود 2 درصد بوده است. البته نزدیک شدن به نرخ دو برابری قیمت مسکن و زمین در تهران بسیار بیشتر از دو نرخی است که در تغییر دیدگاه آنها مشهود است. تورم زمین در پایان سال 1400 در تهران با توجه به قیمت های پیشنهادی 23 درصد برآورد شده است و برآورد می شود که تورم مسکن در این مقطع زمانی نیز 17 درصد باشد. بدین ترتیب در ابتدای سال 1401 میزان رشد زمین و مسکن در تهران بسیار نزدیک شده است. شاید دریافت 30 درصد درآمد از سازندگان برای سازندگان خبر خوشی به حساب بیاید، اما زمان مناسبی برای شروع سفر نیست.

در این مرحله میتوان اعلام کرد که دوره سازندگان متمول که از «دنیای اقتصاد» این دوره مطلع شده بودند به پایان رسیده و شرایط بازگشت سازندگان به بازار برابر است. بسته. با این حال، نرخ بهره 30 درصدی هنوز به اندازه کافی برای ایجاد یک شکل موج جذاب نیست. در واقع با توجه به مدت ساخت حداقل یک سال و نیم، سود 30 درصدی به ساخت مسکن پرداخت نمی شود. زمانی که درآمد سازنده از این مقدار فراتر رفته بود، امید می رفت که امکان بازگشت به سمت خوداشتغالی برای سازندگان بیشتری در تهران فراهم شود. در حال حاضر فقط مهتوان گزارش می دهد که پایان وضعیت بازار به دلیل بزرگی بسته و تغییر جهت تورم به دلیل شرایط مساعد برای عملکرد تولیدکنندگان و وضعیت ضد مسکنی که این بسته بر آن حاکم است، نیست. حداقل الان در پایتخت از این رو ورود برخی سرمایه گذاران ساختمانی به بازار برای ساخت مسکن مسکونی در تهران کمی قابل انتظار است.

متغیرهای موثر بر ساختار بازار

برای کارگران ساختمانی مهم است که بدانند در آینده بر ساخت و ساز بازار تأثیر خواهد گذاشت. چیزهای زیادی برای انتظار در آینده وجود دارد. در صورت کنترل و کنترل بیش از حد دوره انتظار، می توان انتظار داشت که چرخ معامله مسکن نیز بسته شود و با شکسته شدن واحد قفل فروش، اکثر سازندگان کار ساخت را بر عهده بگیرند. . انتظارات تورمی نیز به دلیل خطر نوسان بازارهای غیراقتصادی، یعنی مذاکرات برای رفع تحریم ها بالاست. مادام گفت که اخبار مثبت در مورد نتیجه مذاکرات کشف شد، اثر آن از فاصله دور در بازارهای مختلف احساس شد. در واقع ریسک ریسک های غیراقتصادی متغیر تثبیت می شود و یا قیمت به شدت کاهش می یابد و دوره انتظار کنترل می شود. به این ترتیب به تدریج شاهد تقاضای مسکن در سطحی نامشخص بودیم و در نتیجه تقاضا برای مسکن افزایش یافت و تقاضا برای مسکن مصرفی و همچنین قیمت واقعی مسکن (کمتر از تورم معمول مسکن) شد. آماده ورود به بازار مجموعه این شرایط می تواند منجر به تکمیل زنجیره بازار مسکن از ساخت و ساز تا فروش شود. کنترل تورم یکی دیگر از پیامدهای مهم تورم و حتی کنترل تورم در بازار مصالح ساختمانی است. در نتیجه مذاکرات، رفع تحریم‌ها می‌تواند به تثبیت قیمت‌ها در بورس و در نتیجه ایجاد مولفه مؤثرتری مانند «قیمت زمین» به صورت مقرون‌به‌صرفه منجر شود. افزایشی باشد از سوی دیگر، این متغیرها موجب تشدید اقدامات بخشی از سیاست‌های غلط و همچنین عدم اقدام نسبی سیاست‌های مسکن، رکود در بازارسازی و معاملات مسکن می‌شود. به دلیل عدم وجود اهرم مالیاتی موثر برای رقابت با فریز عمرانی، بیشتر سرمایه به جای ساخت و ساز، آماده خرید و فروش در بازار فعلی است و در نهایت این واحدها حتی اگر خالی باشند آماده خرید و فروش می شوند. و یخ زده این در حالی است که با اجاره موثر مالیات، یعنی مالیات سالانه اموال و ایجاد ریسک گریزی برای مالکیت و پیچیدگی، نه تنها حلقه نهایی معماران شکوفا می شود، بلکه سرمایه خصوصی نیز ساخته می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم