بازگشت به آب آبی قلب لیگ یک سیاه – ورزش سه

[ad_1]

کد خبر: 1823203 |
18 اردیبهشت 1401 ساعت 09:23 |
1,395 بازدید |

0
دیدگاہ

شالکه قدرت فاصله گرفتن از بوندسلیگا را نداشت

شالکه در دیدار شب گذشته مقابل سن پائولی در بوندسلیگا پیروز شد.

به گزارش “ورزش سه”، شالکه سال گذشته به مقام قهرمانی بوندسلیگا رسید و در حالی که در پایان نیمه اول با دو گل عقب بود، موفق شد شرایط را به نفع خود تغییر دهد.
مایک بوسکینز، سرمربی شالکه، تغییری را در ترکیب بازی در زمان گذشته ابداع کرد و دوباره درکسلر و از طرفی چالان اوغلو و زالازار را روی زمین نشاند.
در آن سوی زمین، سن پائولی با شرایط خاصی روبرو بود، زیرا پس از تساوی 1-1 در نورنبرگ، تست 9 نفره برای این تیم مثبت بود و همین امر باعث شد تا او مجبور شود از بازیکنان کاملا جدید استفاده کند. بازی. شود.
این بازی برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار بود زیرا برد 1-2 Dسلسلدورف برابر با سود آنها بود و در صورت پیروزی سن پائولی امکان بازگشت آنها به بازی بدون برد در مسیر دیگر صعود وجود داشت. و اگر قرار بود شالکه برنده شود، بوندسلیگا نهایی شده است.
همین اتفاق در مورد شالکه افتاد که بازی را با انرژی و تهاجمی فراوان آغاز کرد و به لطف حمایت هواداران می توانست همان خطر اولیه را در دروازه حریف ایجاد کند اما سن پائولی بر خلاف جریان پیش رفت.

این تصادف باعث شوکه شدن شولکه نشد و آنها به حملات خود ادامه دادند اما موقعیت ها را یکی پس از دیگری از دست دادند. سن پائولی به ندرت فرصت را از دست می دهد اما در عین حال فرصت ورود به دروازه را محدود می کند.
نیمه دوم نیز مانند نیمه اول شروع شد و مهاجمان را در دروازه دیدند اما نتوانستند از این فرصت استفاده کنند.
تماشاگران حاضر در ورزشگاه از محبوب ترین تیم هایاوی که بر بازی مسلط هستند حمایت می کنند اما این بار در نیمه اول نمی توانند فرصت حمله به حریف را ایجاد کنند.
اما با توجه به اینکه نیازی در این پست نبود، در نیمه اول نتوانستند مشکل را حل کنند و شاگردان رولاند گولزانی از دقیقه 71 شروع کردند تا 80 دقیقه علاقه تلف شود.
هنوز ده دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود اما سن پائولی خسته به نظر می رسید و تمرکز خود را به کلی از دست داد. همین اتفاق در مورد اخراج و مرگ دختر 10 ساله برای کار برای آنها افتاد.
در پایان مناقصه پس از هشت دقیقه وقت اضافه، صدای پایانی بازی به گوش می رسد.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما