بازداشت اغلب «تیراندازی با خودرو در روزهای آخر» نامیده می شود.مدیرکل امنیت اقتصادی تهران از برخورد جهانی با قاچاقچیان و خودروسازان در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی ولی پور گودرزی، فرمانده انتظامی تهران با اشاره به آمادگی مسئولان امنیتی اقتصادی تهران برای آماده باش در ایام نوروز گفت:

وی همچنین گفت: ممکن است برخی از قاچاقچیان و مجرمان اقتصادی تصور کنند که تمرکز پلیس در این ایام بر تصادفات و مسافرت ها متوقف شده است و به همین دلیل نسبت به قاچاق کالا و … اقدام کنند. گشت ها و گشت ها امنیت اقتصادی را نیز افزایش داده اند، بنابراین این تصور از اساس اشتباه است.

مدیرکل امنیت اقتصادی استان تهران یکی از اولویت های اصلی امنیت اقتصادی شهر تهران در ایام نوروز را مبارزه با قاچاق کالا و برخورد قاطع با این موضوعات دانست.

ولیدر گودرزی که امنیت اقتصادی منطقه را نیز رصد می کند، گفت: در ایام تعطیلات نوروزی گشت زنی و نظارت بر امنیت پلیس نیز افزایش یافته است. امروزه یکی از روش های قاچاق، روش قاچاق و حمل اقلام به کمک تفنگ ساچمه ای است. این خودروها در مرز یا حتی ایستگاه های همسایه بارگیری می شوند و به تهران می رسند.

رئیس امنیت اقتصادی استان تهران در بیانیه ای گفت: پلیس با همسایگان خود نیز تعامل و همکاری داشته است.

به گفته وی، پلیس امنیت نیز برای مقابله با قاچاق کالا و هرگونه فعالیت مشکوک، ورود و خروج از شهرستان را زیر نظر داشت.

شات ماشین چیست؟

افسر ارشد امنیتی تهران در پاسخ به تیراندازی این خودرو با بیان اینکه بین این دو خودرو اختلاف وجود دارد، گفت: گفته می شود خودرو از نوع خودرویی است که عمدتاً در این اقدامات تغییراتی ایجاد می کند که با کمک این خودروها در داخل خودرو تقویت شده است. صندلی عقب.و اجزای داخلی خودرو نیز در حال تغییر است تا بتوانید آنها را به صورت قاچاق داخل کالا وارد کرده و تردید در جاده ها را تسریع کنید.

وی ادامه داد: این تیراندازی ها معمولا کالاهای خود را به صورت قاچاق وارد انبارهای مختلف به ویژه در حاشیه شهرها می کنند و تا شناسایی محل را ترک می کنند.

ولیپر گودرزی با تاکید بر اینکه نیروهای امنیتی پلیس از تمام توان خود برای مقابله با شلیک گلوله ها استفاده می کنند، گفت: این خودروها علاوه بر استفاده قاچاق، مشکلات ترافیکی و تصادفات خطرناکی را نیز به همراه دارند.

به گفته رئیس اداره امنیت اقتصادی استان تهران، پلیس برای برخورد با تیراندازی اواخر سال در سه سال گذشته برنامه ریزی کرده بود که بیش از دو خودرو توقیف و خودروها توقیف شدند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم