بازار مسکن در انتظار شما برای استراحت با فرمول “دیوار”


افزایش قیمت کمی زمان است که چندان هم روان نیست. همه چیز می تواند در یک هفته تغییر کند. مشکلات روزمره زندگی مشتریان را تحت تأثیر قرار داده است، زیرا اتومبیل ها و خانه ها در این لحظه هستند و قابل کنترل نیستند.

البته تصمیمات زیادی برای کنترل آن گرفته شد اما اکثر تصمیمات بی نتیجه بود و فقط راه را باز کرد. به همین دلیل، افزایش قیمت ها ادامه دارد و زندگی را سخت تر می کند.

هیجان کاذب از قیمت و اختراع؟

در اردیبهشت ماه امسال شکایات وزارت دادگستری و قوه قضائیه از بسترهای اطلاع رسانی به صورت آنلاین حذف شد.

اردیبهشت امسال بار دیگر تصمیم به کنترل بازار خودرو و حذف قیمت ها از پلتفرم های خرید و فروش گرفته شد. کاری که او در آزمایش اول انجام داد نیز بی نتیجه بود.

این تصمیم بر اساس یک تصمیم بی تجربه برای ایجاد یک هیجان کاذب در این سایت ها گرفته شده است و فروشنده می تواند بدون هیچ دلیل و منطقی خودرو را بفروشد. در عین حال حاضرند برای افزایش قیمت بیش از دیگران و همچنین برای بهبود بازار هزینه کنند.

تصمیماتی که ناگهانی گرفته می شود!

با همان تصمیم یک شبه که وزارت صمت گرفته بود و ابلاغ کرده بود، تریبون ها مجبور به کاهش قیمت شدند اما در عمل توافقات خاصی صورت نگرفت. همزمان با کاهش قیمت ها، قیمت ها همچنان در حال افزایش بودند.

اما از آنجایی که مهم ترین سکوهای خرید و فروش مانند دیوار و برش قیمت دارند، این امر به ضرر آنها انجام می شود. دلیل کمبود قیمت خریداران و همین امر باعث استقبال از خرید و فروش پلتفرم می شود.

واقعیت این است که اگر قیمت ها به راحتی در دسترس نباشد، از محبوبیت پلتفرم کاسته می شود و بازدیدکنندگان کمتر می خواهند. تحلیلگران بازار معتقدند که عدم آگاهی از ارزش اطلاعات تماس، ارزش اطلاعات را دوچندان می کند.

علاوه بر این، نه تنها به بهبود بازار کمک نمی کند، بلکه منجر به تعاملات بیشتر می شود. در واقع با گذاشتن برچسب قیمت بر آگاهی و حذف آن نمی توانست بازار را کنترل کند.

دیوار با کشف این نکته سعی می کند به عنوان یک خبره عمل کند و قیمت بازار خودرو در این رده را روی پلت فرم خود کنترل کند. راه حل مشکل چه بود؟ این گزارش را ادامه دهید.

نمایندگان دیوار در مرکز پلاک جایگزین

با توجه به عدم اطلاع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قیمت حذف شده است، اما مدیران این پلت فرم تصمیم گرفته اند تا قیمت مناسبی برای بازگرداندن خودرو پیدا کنند تا قیمت واقعی خودرو کنترل شود. خودرو بدون اطلاع مدیران این پلتفرم.

دیوار به عنوان یکی از سکوهای اصلی حوزه انتخابیه، نمایندگان را به مراکز تعویض پلاک تا قیمت اصلی و نمایندگی های واقعی خودرو می رساند.

نمایندگان دیوار محکم را به عنوان خریدار و فروشنده تعیین می کنند و از آنها می خواهند مشخصات دستگاه، سال ساخت خودرو، مقیاس کار و قیمت معامله در آن را مشخص کنند.

از سوی دیگر، مصرف ماشین کار با انواع کمک های ویژه، اطلاعات با آگاهی بالا، با استفاده از دیوارهای مصنوعی هوش مصنوعی و کاهش میزان فرسودگی از هزینه صفر کیلومتر، «قیمت منصفانه» است. برای این دستگاه به دست آمده است.

اطلاعیه هایی که به صورت منصفانه به بازار خودرو ارسال می شود، قیمت مجاز به انتشار است و در صورت در نظر گرفتن قیمت خارج از آن بازار، اطلاعاتی مبنی بر احتمال گسترش قیمت در نظر گرفته نمی شود.

با این کار فروشندگان و البته دلالان نمی توانند هر قیمتی که می خواهند بر روی خودرو بگیرند و آن را منتشر کنند، زیرا با این فعالیت دیواری، قیمت گسترش پیدا نمی کند و هیجان کاذب ایجاد نمی کند.

به این ترتیب قیمت ها به پلتفرم ها برمی گردد، البته از دومی نمی توان قیمت را افزایش داد. دیوار جدا از کنترل قیمت خودرو در کلاس درس، سرعت کاربران را در انتشار اطلاعات نادرست و جعل قیمت روی دیوار سقف نیز کنترل می کرد.

حالا نوبت بازار است

اکنون با افزایش قیمت زمین و افزایش رهن و اجاره روزانه، هر از چند گاهی بر اساس حذف قیمت ها، این بار در قلمرو ملک.

شایعاتی که درباره اتحادیه املاک تهران و تصمیمات آن مطرح شده یک طرفه است. تجربه نشان داده است که در هیچ دوره ای از کاهش قیمت یارانه، محصول خاصی در بازار کنترل نشده است. تا زمانی که دوره قیمت گذاری بر اساس قانون اساسی گذشته باشد، این تصمیمات منجر به افزایش قیمت نخواهد شد.

حذف قیمت بی اثر و بی فایده است

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که برخلاف بازار خودرو که امکان دستیابی به قیمت منصفانه از طریق مراکز تعویض عادلانه و تالارهای نمایشگاهی وجود دارد، این امکان در بازار کشور با همکاری دولت وجود ندارد.

در واقع وزارت مسکن و شهرسازی به عنوان مرجع اصلی هر ملک ثبت شده در منطقه می تواند با همکاری پلت فرم از گسترش قیمت های غیر واقعی در منطقه جلوگیری کند و عادلانه خرید و فروش یا اجاره یک متر مربع مسکن را انجام دهد. در هر متر مربع کاربران را مشخص می کند.

در پایان اکنون که در آستانه سال جدید هستیم و دولت و مجلس تصمیم دارند بازار را کنترل کنند و هر از چند گاهی شایعاتی مبنی بر حذف قیمت ها از بسترهای آنلاین به گوش می رسد. که کاربران بتوانند از این اطلاعات به روش های منصفانه و عادلانه استفاده کنند.

به این ترتیب با دسترسی به اطلاعات معاملات مسکن که صرفاً در اختیار وزارت مسکن و شهرسازی است، به این بستر کمک می کنند تا از گسترش قیمت های غیرواقعی در خرید و فروش یا اجاره مسکن جلوگیری کند.

در نهایت نه تنها سکوها در جهت دولت کنترل بازار را در دست دارند، بلکه در دست مصرف کنندگان عمومی، مردم و در جهت دولت و مجلس هستند. اکنون وقت آن است که دولت و قوه مقننه صدای خود را بلند کنند. آقای دولت، آقای مجلسی! حالا نوبت شماست.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial