ایلان ماسک، پاراگ آگراوال در توییتر بر سر حساب های کاربری جعلی مبارزه می کند

[ad_1]

دهلی نو: سرانجام روز دوشنبه، چاقوها بین ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و پاراگ آگراوال، منتشر شد، زیرا مدیرعامل توییتر به جزئیات دقیق‌تری درباره نحوه مبارزه این پلتفرم میکروبلاگینگ با هرزنامه‌ها و حساب‌های جعلی پرداخت، که ماسک به آن اعتراض کرد و 44 میلیارد را پرداخت کرد. معامله تصاحب توییتر در حالت تعلیق

ماسک حتی در تاپیک توییتری خود یک ایموجی را نشان داد که “تپه ای از پو” را به آگراوال نشان داد.

آگراوال سعی کرد نگرانی‌ها را در مورد وجود حساب‌های جعلی/هرزنامه در یک رشته توییتر با داده‌ها، حقایق و زمینه برطرف کند، زیرا ماسک هفته گذشته داده‌های توییتر را در مورد حذف حساب‌های جعلی/هرزنامه زیر سوال برد.

آگراوال گفت: “برآوردهای داخلی واقعی ما برای چهار سه ماهه گذشته همگی زیر 5 درصد بودند – بر اساس روش شناسی که در بالا ذکر شد. حاشیه های خطا در تخمین های ما به ما در بیانیه های عمومی خود در هر سه ماهه اطمینان می دهد.”

او به ماسک پاسخ داد که گفت به یافته‌های توییتر که می‌گویند حساب‌های نادرست یا هرزنامه کمتر از 5 درصد از کاربران فعال روزانه قابل کسب درآمد آن (229 میلیون) را تشکیل می‌دهند، اعتقادی ندارد.

ماسک گفته بود که تیمش مشغول کشف وجود حساب‌های جعلی/هرزنامه با فرآیند نمونه‌گیری تصادفی است.

آگراوال پاسخ داد: “متاسفانه، با توجه به نیاز حیاتی به استفاده از اطلاعات عمومی و خصوصی (که نمی توانیم آنها را به اشتراک بگذاریم) متأسفانه، ما باور نداریم که این تخمین خاص می تواند به صورت خارجی انجام شود. به عنوان mDAU در هر روز معین “.

ماسک در پاسخ به آن گفت: “پس چگونه تبلیغ‌کنندگان می‌دانند که در ازای پول خود چه چیزی به دست می‌آورند؟ این برای سلامت مالی توییتر اساسی است.”

آگراوال همچنین توضیح داد که چگونه هرزنامه فقط “دودویی” نیست (انسانی / نه انسانی).

او استدلال کرد: “پیشرفته ترین کمپین های هرزنامه از ترکیبی از انسان های هماهنگ + اتوماسیون استفاده می کنند. آنها همچنین حساب های واقعی را به خطر می اندازند، و سپس از آنها برای پیشبرد کمپین خود استفاده می کنند. بنابراین – آنها پیچیده و به سختی دستگیر می شوند.”

“چالش سخت این است که بسیاری از حساب‌ها که به صورت سطحی جعلی به نظر می‌رسند – در واقع افراد واقعی هستند. و برخی از حساب‌های اسپم که در واقع خطرناک‌ترین هستند – و بیشترین آسیب را به کاربران ما وارد می‌کنند – می‌توانند در ظاهر کاملاً قانونی به نظر برسند.” مدیرعامل هندی الاصل

او اعتراف کرد که آنها در گرفتن هرزنامه عالی نیستند.

“و به همین دلیل است که پس از همه حذف هرزنامه‌هایی که در بالا در مورد آن صحبت کردم، می‌دانیم که هنوز برخی از آنها از بین می‌روند. ما این را به صورت داخلی اندازه‌گیری می‌کنیم. و هر سه‌ماهه، تخمین زده‌ایم که کمتر از ۵ درصد از mDAU گزارش‌شده برای سه‌ماهه، حساب‌های هرزنامه هستند. او افزود.

“برآورد ما بر اساس بررسی‌های انسانی متعدد (در تکرار) از هزاران حساب است که به‌طور تصادفی، به طور پیوسته در طول زمان، از * حساب‌هایی که به عنوان mDAU محاسبه می‌شویم * نمونه‌برداری می‌شوند. ما این کار را هر سه ماهه انجام می‌دهیم، و این کار را برای سالها، “آگراوال خاطرنشان کرد.

ماسک، هر کس، در استدلال های Agrawal قانع نشد.

آگراوال ادامه داد: “جزئیات زیادی در زیر این توضیحات سطح بالا بسیار مهم هستند. ما یک هفته پیش مروری بر فرآیند تخمین با ایلان به اشتراک گذاشتیم و مشتاقانه منتظر ادامه گفتگو با او و همه شما هستیم.”[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما