ایران سال نیز به «واردات دیجیتال» عمومی ایران تبدیل شدارانسل با کسب دو نمره ویژه «ستاره روابط عمومی، صمد دیجیتال» و «ستاره طلایی روابط عمومی» از نهمین دوره مسابقات «ستاره روابط عمومی ایران» بالاترین امتیاز را از ارزیابی های ویژه کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی ایران، امروز سه شنبه ماه اردشت همزمان با روز ارتباطات جهانی و اطلاعات عمومی و روز روابط عمومی است.وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین تعدادی از فعالان ارتباطات ایرانی و بین المللی از جمله پروفسور باقر ساروخانی، پدر جامعه شناسی ارتباطات ایران در سالن اصلی (خواجه نصیر) مرکز صدای بین المللی حضور داشتند.

ایرانسل در این جشنواره با حمایت هیئت داوران و در راستای کسب بالاترین امتیازات ارزیابی تخصصی، در راستای کمک به ایجاد اقتصاد دیجیتال و ترویج فعالیت های چشم نواز در حوزه ارتباطات گام برداشته است. .

ساروخانی در این مراسم با اشاره به اینکه تحول روابط عمومی در سازمان صورت گرفته است بر لزوم ایجاد ارتباط کلی بین علما و علما تاکید کرد.

وی افزود: سازمان هایی که خلاق نیستند، قدرت ندارند و هر از چند گاهی از خود بیگانه می شوند، دائماً در حال شکست و انحلال هستند و این رابطه کلی است که سازمان را به زمانه و دنیای خود متصل می کند.

در این مراسم پیام خانم تسوکو سوقیهارا رئیس انجمن روابط بین الملل (IPRA) نیز قرائت شد. وی در این پیام با تبریک روابط عمومی با روابط عمومی ایران تاکید کرد: روابط عمومی که در مسیر “بقا” حرکت می کنند، به دنبال استفاده از وجه اشتراک در روابط عمومی خود هستند.

در مقدمه نهمین دوره جشنواره روابط عمومی ایران روابط عمومی ایران با بالاترین امتیاز در حوزه ارزشیابی تخصصی به دلیل عملکرد در سال گذشته دو جایزه اهدا شد ستاره طلایی خود را به روابط عمومی نسبت داد که دکتر سعید عسکری مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات سازمانی ایران این دو نماد خاص و دو لوح تقدیر را کشف کرد.

روابط عمومی ایران و ایران برای دستیابی به اهداف ایران به عنوان “نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران” و اولین ارائه دهنده سرعت اینترنت در ایران همکاری کرده است. تقویت و پیشبرد اهداف ارانسل برای کمک به ایجاد اقتصاد دیجیتال در حوزه ارتباطات و مسئولیت های رسانه ای.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel