ایران دو پاساژ کنعانیتیم ملی فوتبال نوجوانان امروز (سه شنبه) در مرحله دهم و پایانی رقابت های مقدماتی جام جهانی و در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد مقدس لبنان با نتیجه 2 امتیاز مقابل تیم ملی لبنان با نتیجه 2 امتیازی شد.

سردار آزمون در دقیقه «و علیرضا جهانبخش در دقیقه» طبل شاگردان دراگان اسکاچیچ به ثمر نشسته است.

تیم ملی با 2 امتیاز به طور موقت در صدر گروه A قرار گرفته است اما برای ادامه این ریاست باید انتظار داشت که ملی پوشان ساعت 13:30 در امارات توقف کنند.

نیمه اول

3 دقیقهسعید عزت الله با وجود ضربه سر توسط محمد حیدر، در حین بازی مرتکب خطا شد و برای مسابقه کارت زرد گرفت.

3 دقیقهلبنان جهانبخش را به دلیل داشتن توپ جریمه کرد و آن را به سمت دروازه کوبید که توپی به گوشه مصطفی معطر شلیک شد.

3 دقیقهمحمد قدوه: ایران پس از مرتکب اشتباه از سوی امید نورافکن توپ را در جهت زمین اصابت کرد که فو مینگ و کارت زرد او را مشخص کرد.

3 دقیقهدر اعماق کنعانیان، پسران لبنانی از نهمهنگ بین مدافعان عبور کردند و رهبر آزمون که هنوز با مطر بود، اولین گل ایران را به ثمر رساند.

5 دقیقه: محمد حیدر مقابل نورالله خطای فاحشی مرتکب شد و کارت زرد گرفت.

3 دقیقه: تیراندازی از گوشه ندامتگاه ایران شلیک به دست.

3 دقیقهموقعیت حسین الزین شبیه قدوه بود که در فاصله های کوتاهی از دروازه های ایران ضربه های خطرناکی زد.

نیم ثانیه

3 دقیقه: خطرناک ترین موقعیت لبنان در همان دقیقه. هلال الحلوا پشت پنالتی ایران شوت خطرناکی را به سمت دروازه زد که با کمترین فاصله از لبه دروازه توپ را شلیک کرد.

3 دقیقه: ایران فرصتی سریع برای مقابله با حملات دومین گل داشت. آزمون طلایی به دنیا رسید که کاپیتان ایران نتوانست توپ را خوب بزند و در مهار آن مشکلی نداشت.

3 دقیقه: با عبور از پسران بلندبالا و زیبای کنعانی، جهانبخش در هر فرصتی با دروازه بان ها دوباره وارد شد، کاپیتان تیم ملی توانست توپ را به دروازه سیاه لبنان برساند.

3 دقیقه: تیراندازی به سردار آزمون با حسین الدر.

3 دقیقهاشتباهی که به راحتی می تواند ادعای شما را رد کند، شکست خوردن است.

3 دقیقهامید نورافکین از گوشه ضربه پنالتی لبنان در گوشه دروازه به این تیم کوبید که مطر با موفقیت موفق به مهار توپ شد.

سنتز ایران: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید مجید حسینی، صادق محرمی (1- دانیال اسماعیلی فر)، امید نورافکن، سعید عزت الله (2- میلاد سرلک)، احمد نورالله، علیرضا جهانبخش (3- امیرحسین حسین‌الله زاده) ، علی قالی زاده (2 – مهدی ترابی) و سردار آزمون.

سنتز لبنان: مصطفی معطر، ماهر صبرا، نور منصور (2- حسن شیتو)، حسین زین، جوان عمری، محمدعلی الدهینی، هلال الحلوا (2- کریم درویش)، محمد حیدر (3- ربیع عطیه)، محمد قدوح. (3- مهدی) الزین)، جهاد ایوب و حسین الدور.

قاضی: فو منگ


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم