اپل آیفون 13 را در هند تولید می کند

[ad_1]

دهلی نو: در تکمیل رویای هند برای تبدیل شدن به یک مرکز تولید جهانی، اپل روز دوشنبه تایید کرد که تولید پرفروش‌ترین گوشی هوشمند آیفون 13 خود را در هند آغاز کرده است.

اپل اولین بار در سال 2017 با آیفون SE تولید آیفون را در هند آغاز کرد.

اپل در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما هیجان‌زده‌ایم که آیفون 13 را با طراحی زیبا، سیستم‌های دوربین پیشرفته برای عکس‌ها و فیلم‌های خیره‌کننده و عملکرد باورنکردنی تراشه A15 Bionic، در اینجا در هند برای مشتریان محلی‌مان آغاز کنیم.» به اشتراک گذاشته شده با IANS

این غول فناوری برخی از پیشرفته‌ترین آیفون‌های خود را در این کشور تولید می‌کند، از جمله آیفون 11، آیفون 12 و اکنون آیفون 13 در کارخانه فاکسکان، در حالی که آیفون SE و آیفون 12 در کارخانه Wistron در کشور مونتاژ می‌شوند.

به گفته کارشناسان این صنعت، سری جدید آیفون 13 اپل از اشتهای مصرف کنندگان و هزینه های زیادی برای ارتقا به گوشی های هوشمند ممتاز بهره برده است.

در سه ماهه اول سال جاری، CyberMedia Research (CMR) تخمین می‌زند که فروش آیفون‌های اپل به طور بالقوه بیش از 20 درصد (در سال گذشته) رشد می‌کند و سری آیفون 13 نزدیک به 17 درصد از کل فروش آیفون را شامل می‌شود.

پرابهو رام، سرپرست گروه اطلاعاتی صنعت (IIG)، CMR، به IANS گفت: محموله‌های آیفون اپل به طور بالقوه در سال 2022 به مرز 7 میلیون نفر می‌رسند که به سهم تاریخی 5.5 درصدی بازار تبدیل می‌شود.

آیفون 13 به طور همزمان با ایالات متحده در هند در دسترس مشتریان قرار گرفت، که برای اولین بار برای این کشور بود.

این دستگاه دارای تجربه پیشرفته 5G است، عملکرد فوق‌العاده سریع و بهره‌وری انرژی را با A15 Bionic، عمر باتری طولانی‌تر، و طراحی زیبای لبه صاف با دوام باورنکردنی با پوشش جلویی سپر سرامیکی، سخت‌تر از هر شیشه گوشی هوشمند دارد.

آیفون از 100 درصد عناصر خاکی کمیاب بازیافت شده در همه آهنرباها، 100 درصد قلع بازیافتی در لحیم کاری برد منطقی اصلی و برای اولین بار در لحیم کاری واحد مدیریت باتری استفاده می کند.

اپل سفر خود به هند را بیش از 20 سال پیش آغاز کرد.

این غول فناوری فروشگاه آنلاین هند خود را در سپتامبر 2020 راه اندازی کرد و به زودی فروشگاه خرده فروشی خود را در این کشور افتتاح خواهد کرد.

رام به IANS گفت: «با تولید داخلی رو به رشد آیفون اپل، حملات تهاجمی خرده‌فروشی و ابتکارات بازاریابی، ما پیش‌بینی می‌کنیم که داستان رشد اپل در هند علی‌رغم بادهای مخالف بالقوه، انعطاف‌پذیر بماند.

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما