اپل آیفون هایی به ارزش 47000 کرور روپیه در هند تولید می کند


دهلی نو: به نظر می رسد اپل آماده است تا تولید خود را در هند افزایش دهد. طبق گزارش ها، غول فناوری مستقر در کوپرتینو اکنون در حال برنامه ریزی برای تولید گوشی های هوشمند به ارزش 47000 کرور روپیه در سال مالی جاری در کشور است. این شرکت قصد دارد از طرح‌های مشوق‌های مرتبط با تولید (PLI) با هدف ترویج «ساخت در هند» و خوداتکایی هند استفاده کند.

شرکت‌های قراردادی اپل مانند فاکسکان، ویسترون و پگاترون در حال حاضر آیفون‌ها را در هند می‌سازند و مونتاژ می‌کنند. این شرکت ها ملزم به تولید گوشی های هوشمند به ارزش هر کدام 8000 کرور روپیه هستند تا از طرح های PLI که همچنین هدف آن افزایش صادرات کشور است، بهره مند شوند.

این شرکت ها احتمالاً 60 درصد از تولید آیفون در این کشور را صادر خواهند کرد. در حال حاضر، آیفون های تولید شده در هند کمتر از 1.5 درصد از فروش بین المللی اپل را تشکیل می دهند.

تسلط روزافزون اپل در بازار گوشی‌های هوشمند و همه‌گیری کووید-19، این غول فناوری را مجبور کرد به دنبال محصولات جدید و مونتاژ واحدها باشد. این شرکت همچنین مونتاژ آیفون های خود را در برزیل نیز آغاز کرده است.

طبق گزارش ET، انتظار می‌رود اپل آیفون‌هایی به ارزش 6 میلیارد دلار (47000 کرور) در هند تولید کند. سازنده اصلی تجهیزات، تولید آیفون SE را در سال 2017 آغاز کرد.

در حال حاضر اپل آیفون های 11، 12 و 13 را در هند تولید می کند. Wistron و Pegatron بیشتر آیفون 12 را به ترتیب در کارخانه های خود در بنگالورو و تامیل نادو تولید می کنند. در همین حال، فاکسکان در حال حاضر آیفون های 11، 12 و 13 را در واحد تامیل نادو خود تولید می کند. همچنین بخوانید: “این چیزی جز آزار و اذیت نیست”: HC گجرات SBI را به دلیل رد گواهی “بدون پرداخت” به کشاورز فقط برای 31 پول مورد تجاوز قرار می دهد.

اگر اپل تولید خود را در هند تقویت کند، ممکن است قیمت چند مدل آیفون کاهش یابد، زیرا این شرکت در مالیات واردات و هزینه های حمل و نقل صرفه جویی زیادی خواهد کرد. با این حال، در نهایت، این بر عهده شرکت خواهد بود که آیا تصمیم بگیرد مزایای آن را به مشتریان خود تعمیم دهد یا خیر. همچنین بخوانید: تصمیم در مورد کریپتو: در اینجا چیزی است که Nirmala Sitharaman وزیر امور خارجه درباره مقررات ارز مجازی گفت

تلویزیون زنده

#لالMckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel