انتخاب پهپاد سمپاش خوب

Q3. MOQ پهپاد کشاورزی شما چیست؟ A3: MOQ ≥1. سفارش بیش از 100 واحد موجود است. برخی از مدل‌های جدیدتر و نسبتاً گران‌تر پهپاد، مانند آنچه در شکل 8 نشان داده شده است، مجهز به مخزن اسپری بزرگ‌تر با ظرفیت 10 گالن با چندین نازل در هر خروجی نازل، باتری‌های بزرگ‌تر هستند که می‌توانند انرژی بارهای سنگین‌تر را تامین کنند و بی‌سیم. اتصال اگر آنها نتوانند پهپادهای خود را بزرگتر کنند، امیدوارند بتوانند با پهپادهای بیشتر کارایی خود را افزایش دهند. در حال حاضر، برخی از شرکت ها هستند که در حال تولید پهپادهای اسپری هستند. همه این اجزای سمپاشی پهپاد شما باید برداشته، تمیز و در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا ذخیره شوند. هر دو باید تمیز شوند و در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا نگهداری شوند. شارژرهای باتری برای باتری های سمپاش پهپاد شما باید در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا ذخیره شوند.

پاشش پهپاد پروداکتیویتاس دالام سکالی تربانگ مامپو منکاپای 1 – 1,5 هکتار دنگان لاما تربانگ سکویتر15 منیت دان موتان 15 لیتری. طراحی قدرتمند هشت کوپتر 8 روتور ثبات را تضمین می کند و اطمینان می دهد که مشکلات مربوط به یک روتور، پایداری پهپاد را به خطر نمی اندازد. سمپاش بوم نمی تواند از بالای کوه عبور کند و نمی تواند از روی یک محصول یا چوب بسیار بلند عبور کند، بنابراین سه نمونه بلافاصله وجود دارد که یک پهپاد قادر به سمپاشی است. A1: بله، ما یک تولید کننده حرفه ای برای پهپادهای سمپاش هستیم. مانند تمام فناوری‌های جدید در کشاورزی، قبل از اینکه محققان و کارشناسان بتوانند اطلاعات و توصیه‌هایی را برای تولیدکنندگانی که به دنبال اضافه کردن پهپادهای اسپری به فعالیت‌هایشان هستند، ارائه دهند، سؤالات و نگرانی‌های مهمی وجود دارد.

آنچه دونالد ترامپ می تواند در مورد Sprayer Drone به شما بیاموزد

استفاده از پهپادها به طور پیوسته در تولید محصولات کشاورزی در دهه گذشته افزایش یافته است، اما اخیراً محققان شروع به بررسی این موضوع کرده اند که چگونه این فناوری می تواند کار انجام شده توسط سمپاش های زمینی را تکمیل کند. استخدام خلبانان هواپیمای دارای مجوز، ترازنامه را از بین می برد، بنابراین پهپادهای این شرکت در حال حاضر 54.8 پوند وزن دارند. حساب کنید و متوجه خواهید شد که بیشتر پهپادها با اضافه کردن وزن باتری بیش از 55 پوند و بدون محموله هستند. مقررات FAA دیکته می کند که یک هواپیمای بدون سرنشین که بیش از 55 پوند با احتساب بار حمل بار عبور کند، نیاز به یک خلبان مجاز در کنترل دارد. "قسمت 107 بعد از اینکه پهپادها تقریباً در همه جا وجود داشتند، به وجود آمد، و من معتقدم که مقررات جدید با توسعه فناوری تطبیق خواهد یافت. ارائه معافیت ها به FAA هزینه ای ندارد، اما برای اطمینان از شناسایی همه موارد نیاز به زمان و دانش قانونی دارد. مقرراتی که باید از آنها مستثنی شوید این پهپاد 5 کیلوگرمی Crop Sprayer Drone یک پهپاد عالی برای کاربرد دقیق آفت کش های مایع، کودها و علف کش ها با برد 2 مایل (3.2 کیلومتر) و زمان پرواز تا 20 دقیقه است.

پس از خرید این پهپاد، شما واجد شرایط دریافت آموزش رایگان در محل برای یادگیری نحوه کار با پهپاد DJI AGRAS MG-1P SPRAYER DRONE هستید. ما تکنسین های حرفه ای را ارائه می دهیم که می توانند آموزش آنلاین و در محل را به صورت رایگان ارائه دهند. علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که تمام درپوش ها و فیلترها برداشته شده اند تا همه چیز به طور کامل در هوا خشک شود. ما انبار کاملی از قطعات داریم و تکنسین های ماهری داریم که می توانند شما را به هوا برگردانند. پهپادهای ما می توانند به طور کامل به صورت خودکار پرواز کنند و به صورت هوشمند اسپری کنند. از سال 2016، JOYANCE TECH بر تحقیق و توسعه پهپادهای سمپاش و راه حل های کاربردی پهپاد متمرکز شده است. پهپاد سمپاش، ما تولید کننده حرفه ای پهپاد اسپری، پهپاد مه پاش بدون هوا، پهپاد اسپری مزرعه، هواپیمای بدون سرنشین برای بخور در کشاورزی هستیم.

5 ترفند درباره Sprayer Drone ای کاش قبلاً می‌دانستید

اگر می خواهید در مورد محصولات پهپاد مه پاش بیشتر بدانید، لطفاً روی جزئیات محصول کلیک کنید تا پارامترها، مدل ها، تصاویر، قیمت ها و سایر اطلاعات در مورد پهپاد اسپریر، پهپاد مه پاش بدون هوا، پهپاد اسپری مزرعه، پهپاد بخور در کشاورزی را مشاهده کنید. ما فرآیندهای کنترل کیفیت Drone Sprayer Mist را بهبود بخشیده‌ایم تا از هر محصول واجد شرایط صادرات اطمینان حاصل کنیم. 5. پهپاد سمپاش کشاورزی JOYANCE با پخش کننده گرانول اختیاری می تواند کودهای جامد / کود گرانول، بذر، خروس، خوراک و غیره را پخش کند. گرداب‌هایی با سمپاش‌های بوم می‌توانند قطرات را بلند کرده و منجر به تبخیر و از دست رفتن آن شوند.

راه‌اندازی و ویدیوی مونتاژ DJI MG-1S اینجا است.

بسته به باتری ها و سرعتی که می توانید دوباره پر کنید، این می تواند زمان بیشتری نسبت به سمپاش های کوله پشتی داشته باشد. 8. پهپاد سمپاش کشاورزی JOYANCE با پخش کننده گرانول اختیاری می تواند کودهای جامد / کود گرانول، بذر، خروس، خوراک و غیره را پخش کند. این سمپاش با دارا بودن 4 نازل، پاشش یکنواخت و بی عیب را تضمین می کند. امیدوارم این ویدیو و وبلاگ به درک قوانین سمپاشی از هواپیماهای بدون سرنشین کمک کند. راه‌اندازی و ویدیوی مونتاژ DJI MG-1S اینجا است. اوت می‌گوید که این سیستم محموله‌های خود را «در یک اینچ از جایی که باید همیشه باشیم، تحویل می‌دهد؛ با یک سیستم استاندارد، ما در یک یارد هستیم». در اینجا می توانید ویدیویی از عملیات پهپادها را تماشا کنید.

شنیده از خوب Sprayer Drone BS ایده؟ اینجا عالی است مثال

چرا پهپادهای اسپری Agri؟ بدون اسپری یا اسپری مجدد. اثر اسپری خوبراندمان سمپاشی آفت کش حدود 3 تا 3.5.0 هکتار در ساعت. متیوز (2000Matthews, GA روش های کاربرد آفت کش ها 3.ed. Oxford: Blackwell Science. Dhananjayan, V.; Jayakumar, S.؛ Ravichandran, ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت B. روش های مرسوم کاربرد آفت کش ها در زمینه کشاورزی و سرنوشت آفت کش ها در محیط زیست و سلامت انسان An-3 (سومین استفاده از نامگذاری) – نمونه اولیه An-3 با موتور 1054 کیلووات (1413 shp) Glushenkov TVD-20 توربوپراپ، کابین خلبان مهر و موم شده با درب ورودی جداگانه بالای لبه جلوی بال پایین و تهویه مطبوع برای بهبود محیط کابین خلبان با استفاده از موتور توربو شارژ ASh-62IR/TK، تفاوت آنها با "An-6 Meteo" به دلیل نداشتن کابین ناظران جلوتر از باله بود. خیر.. یکی از مهمترین موانعی که مهندسان برای رفع آن تلاش کرده‌اند، پر کردن مجدد خودکار است، این است که دستگاه را دقیقاً روی مخزن قرار می‌دهند، وصل می‌کنند، باتری‌های آن را شارژ می‌کنند، پمپ را برای پر کردن و خارج کردن دوباره کار می‌کنند. پرواز آهسته و عملکرد میدان کوتاه خوب آن را برای میدان های کوتاه و بهبود نیافته مناسب می کند و برخی از انواع تخصصی نیز برای هوای سرد و سایر محیط های شدید ساخته شده اند.

همه تلاش می‌کنند تا هزینه‌ها را از طریق برق‌رسانی یا حذف خلبان‌ها کاهش دهند تا قیمت حمل‌ونقل هوایی را در مسافت‌های کوتاه با حمل‌ونقل رقابتی کنند. مانند این است که یک اظهارنامه مالیاتی دقیق انجام دهید که در آن یکی از فروشندگان خود را زیر اتوبوس می اندازید و سعی می کنید با یک وکیل گران قیمت که همه چیز را بررسی می کند، کنترل خسارت انجام دهید. تمیز کردن خود پهپاد هنگام آماده شدن برای ذخیره سازی زمستانی عقل سلیم است، اما کنترل از راه دور را نیز فراموش نکنید! کانادا یک سیستم انطباق قوی در PMRA ندارد، بنابراین سخت است که بدانیم چقدر سم پاشی به طور غیرقانونی انجام می شود، یا اینکه قانون با عاملان آن چگونه رفتار خواهد کرد. این نکات شما را در مورد نحوه نگهداری صحیح سمپاش پهپاد خود برای زمستان راهنمایی می کند. در پاسخ به آن سناریو، اوت مشتاقانه عکسی از تراکتور و دکل سمپاش گیر کرده در یک زمین گل آلود نشان می دهد تا به ما یادآوری کند که پهپادها گیر نمی کنند. ما همچنین پشتیبانی مهندسی حرفه ای، تیم فروش با راندمان بالا و قیمت رقابتی برتر را ارائه می دهیم که می تواند از زمان پاسخگویی سریع و راهنمایی فنی یک به یک پشتیبانی کند. یک پهپاد کشاورزی نمی تواند مانند پهپادهای دوربین دار یا هواپیماهای بدون سرنشین fpv بسیار سریع پرواز کند.

پهپادهای سری MG-1P مجهز به دوربین های با زاویه دید عریض 123 درجه FOV هستند که نماهای زنده واضح و رو به جلو را منتقل می کنند. قطعات ما مدولار طراحی شده اند که نگهداری پهپادها را آسان می کند. این پهپادها دارای یک ارابه فرود الکترونیکی هستند که هنگام بلند شدن جمع می شوند و دارای یک سیستم بازوی تاشو آسان برای حمل و نقل آسان هستند. پهپادهای کشاورزی سری MG-1P از پیشرانه و الگوریتم های کنترلی پیشرفته با هشت روتور برای اطمینان از ایمنی پرواز استفاده می کنند، حتی اگر یک بازو یا موتور در حین پرواز بشکند. پهپادها در حال حاضر به صورت مستقل در حال حرکت و اسپری می‌کنند و طبق برنامه پروازی که برای شناسایی نقاط مشکل‌دار در میدان ایجاد شده است.

در بهترین حالت، خدمه شما می‌توانند در این مشکل با رادیو تماس بگیرند و کمک بخواهند – که به معنای از دست رفتن زمان و از دست دادن احتمالی منابع است. هر جاده، آدم، خانه، ماشین و… مشکل دارد. برای تهیه این اجزای اسپری برای ذخیره سازی زمستانی، باید مطمئن شوید که مخزن هواپیمای بدون سرنشین خود را با محلول تمیزکننده مخزن یا خنثی کننده تمیز کنید. اگر می‌خواهید آن را نرم‌تر، راحت‌تر و راحت‌تر کنید، یکی از این پهپادهای سمپاشی کشاورزی را تهیه کنید. با نزدیک شدن هوای زمستان در برخی از مناطق ایالات متحده، پیمانکاران Rantizo در حال ذخیره پهپادهای خود برای فصل هستند.

در Rantizo (به یونانی به معنی "پاشیدن")، تلاش برای رسیدن به بازار با سمپاش به سرعت رشد کرده است. تکنسین‌های پشتیبانی Rantizo پیشنهاد می‌کنند بهترین کار این است که باتری‌ها را کاملاً شارژ کنید و سپس آنها را در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا ذخیره کنید. تمام اجزای اسپری را در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا نگهداری کنید. ضمیمه پخش کننده خشک برای سمپاش پهپاد شما نیز باید تمیز شود و در یک منطقه تحت کنترل آب و هوا نگهداری شود. سمپاش های بدون سرنشین: پهپادها توانایی خدمات رسانی به مشتریانی را دارند که زمین یا منطقه کمتری برای هواپیماهای سرنشین دار غیرقابل دسترسی دارند. این پهپادها 100% آزمایش‌های داخلی و پروازی را انجام می‌دهند تا از واجد شرایط بودن و آمادگی برای پرواز قبل از تحویل اطمینان حاصل شود.

او آماده تایید پهپادهای سمپاشی به عنوان جایگزینی بلندمدت برای دکل های بزرگ سمپاشی نیست، اما پتانسیل زیادی می بیند. پهپادها همچنین می توانند در خارج از مزرعه برای درمان دقیق پشه ها در مناطق شهری مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما یک آژانس دولتی هستید که با پشه ها یا سایر آفات مبارزه می کنید ، این امکان وجود دارد که عملیات شما تحت یک نوع خاص از طبقه بندی به نام یک عملیات هواپیمای عمومی انجام شود که به عملکرد شما انعطاف پذیری بیشتری نسبت به نهادهای غیر دولتی می دهد. برای شروع صدور گواهینامه عملیاتی ، باید هواپیما را ثبت کنید تا در آن زمان به آن احتیاج داشته باشید. این باعث می شود مهر و موم ها رو به وخامت بگذارند. بسیاری از کشاورزان هنگام مواجهه با آجیل ، پیچ و پیچ و پیچ هایی که باید با حداقل تلاش خود را شل کرده یا به درستی محکم شوند ، یک تخته و سوکت را نگه می دارند. A2: بله. قبل از اعزام ، شادی همه قسمت ها را جمع می کند و تمام پارامترها را تنظیم می کند. آنها همچنین در تعمیرات هواپیماهای بدون سرنشین در خارج از کار معمول تعمیر و نگهداری آموزش داده می شوند و دسترسی به قطعات جایگزین را ارائه می دهند.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

تماس با ما