افتتاحیه سکه و طلا در پنجم خرداددر رفتن– قیمت سکه امامی ماهانه یک میلیون و 4 هزار تومان افزایش یافت. قیمت سکه امامی در آخرین روز خردادماه 3 میلیون و 6000 تومان بود و اولین روز ماه قبل از خرید باید یک میلیون و 6000 تومان بپردازد. قیمت سکه امامی در سومین ماه امسال در حالی حدود 8 درصد رشد داشته که خریداران سکه گرمی در این مدت با نرخ سود بالاتری همراه بوده اند. قیمت سکه تابستان با 3 درصد رشد به دو میلیون و دو هزار تومان تا سه میلیون و دو هزار تومان رسید.

دهانه های سکه چهار تا پنج درصد

به گزارش فرارو، قیمت سکه امامی در سال جاری هشت درصد رشد داشته است. قیمت سکه امامی که گفته می شود تمام بهار آزادی است در آخرین روز خرداد ماه امسال یک میلیون و 6 هزار تومان بود و در اولین روز ماه قبل از خرید باید پرداخت می کرد. 1 میلیون و 4 هزار تومان. بر اساس این دستور یک ماهه 5000 تومان به ارزش سکه امامی اضافه شد. البته پنجم خردادماه امسال هر قطعه سکه امامی یک میلیون و ۷ هزار تومان رسید و به قلعه تاریخی رسید.

گشایش سکه امامی در یک ماه گذشته حدود هشت درصد بوده که سکه سه ماهه آزادی نیز در این مدت به همین میزان رشد داشته و گشایش سکه معادل 3 درصد بوده است. قیمت سه ماهه سکه آزادی در خرداد ماه امسال از پنج میلیون و 5 هزار تومان به پنج میلیون و 5 هزار تومان رسید و رشد 5 هزار تومانی معادل هشت درصد بود. قیمت سکه تابستانی نیز که در آخرین روز خرداد ماه امسال 3 میلیون و 6 هزار تومان بود، در اولین روز خردادماه 2 میلیون و 6 هزار تومان ثبت شد و حدود یک درصد افزایش یافت.

سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) خرداد امسال کمترین بازدهی را در بین انواع سکه و طلا تجربه کرد و با رشد چهار درصدی، ارزش آن از یک میلیون و 6 هزار تومان به یک میلیون و 4 هزار تومان رسید. گران 8 هزار تومان. در عین حال قیمت سکه آزادی با پنج درصد افزایش به هشت میلیون و هفت هزار تومان رسیده است.

هک طلا مثبت پنج درصد

قیمت طلا در سال جاری به 8 هزار تومان رسیده است. هر طلای گرم روزی یک میلیون و 6000 تومان داد و ستد شد که ارزش این فلز گرانبها در روز اول طلا یک میلیون و 2000 تومان بود. بر اساس این دستور، قیمت طلا در سومین ماه سال حدود پنج درصد محاسبه شده است. البته در این مدت یعنی یک ماه پیش رکورد جدیدی برای طلا ثبت کردیم. چهارم خردادماه امسال قیمت هر طلای داغ به بالاترین ارزش تاریخی خود رسید. در پی پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر عرضه کالا به بازار به قیمت توافقی، قیمت طلا نیز کاهش یافت و قیمت آن کاهش یافت و در سوم خرداد شاهد کاهش قیمت ۷ هزار تومانی طلا بودیم. در عین حال کمترین قیمت طلا در خرداد ماه امسال یک میلیون و دو هزار تومان بوده که اولین روز خرداد ماه امسال بوده است.

مقایسه انواع سکه و طلا در خرداد

قیمت انواع سکه و طلا قیمت اول خرداد است قیمت ۳۱ خرداد تغییر دادن باز کن

سکه امامی (طرح جدید)

2 میلیون و 7000 تومان

2 میلیون و 7000 تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

مثبت هشت درصد

سکه تمام بهار آزادی (طرح باستانی)

2 میلیون و 7000 تومان

2 میلیون و 7000 تومان

افزایش 7000 تومانی

مثبت چهار درصد

سکه نیمه بهار آزادی

هشت میلیون و 7000 تومان

هشت میلیون و 7000 تومان

افزایش 7000 تومانی

مثبت پنج درصد

سکه بهار آزادی سه ماهه

پنج میلیون و 7000 تومان

پنج میلیون و 7000 تومان

افزایش 7000 تومانی

مثبت هشت درصد

سکه حرارتی

دو میلیون و دو هزار تومان

سه میلیون و دو هزار تومان

5 هزار تومان

مثبت 5 درصد

هر طلای داغ

یک میلیون و دو هزار تومان

یک میلیون و دو هزار تومان

5 هزار تومان

مثبت پنج درصد


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم