اعتراف شهربانو منصوریان: بله، با لگد زدیمش!شهربان منصوریان ماجرای درگیری با پدر یکی از ووشوکاران آکادمی ووشو را تشریح کرد.

از شب گذشته فیلمی از درگیری خواهران منصوریان با مردی که برای مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان کشور در ورزشگاه آزادی وارد سالن شده بود، بارها در فضای مجازی پخش شده و با واکنش های بسیاری روبرو شده است.

هرچند هنوز از طرف مقابل این درگیری اظهارنظری نشده است اما با شهربان منصوریان که در متن این درگیری حضور داشت گفت و گو کردیم. او به عنوان مربی تیم ملی ووشو در سالن حضور داشت و معتقد است که او و خواهرش مجبور به دفاع از خود و دیگران شده اند.

در رضا مشروح ساحبتهای شهربانو میخوانید را منصوریان.

یک نفر پیش بدر آن دکتر و کیں و کیں را هکش را ایدند!
من خودم تا آخرین لحظات روی صحنه حضور نداشتم اما اینطور که شنیدم این آقا با مربیان استان های دیگر بیرون سالن نشسته بودند. در سالن تلویزیون وجود دارد تا بچه ها بتوانند بازی های رقبای خود را تماشا کنند. به نظر می رسد دعوای این دختر توسط یکی از دوستانش از صفحه تلویزیون ضبط شده است. پس از از دست دادن این دختر، همان فردی که فیلم را ضبط کرده، نزد پدر می رود و می گوید حق دخترت را خوردند! این باعث عصبانیت پدرش می شود و او نیز به داخل سالن حمله می کند.

उल फक्र कर्दम कर्दम दू वूषोकार बर्सा
من در سالن بودم و دیدم که این دختر بازی را متفاوت انجام می دهد. بعد از چند دقیقه داخل سالن گرم بود یا همان چادر کنار سالن برپا شد. به سهیلا به برو و انها را کن کن. بعداً متوجه شدم که مردی داخل چادر آمده و با همه درگیر است. نمی دانم هدفش چه بود و چه می خواست.

با لاگد بیرونش کنم!
من، سهیلا و پریناز مجبور شدیم جلوی این پسر را بگیریم و او را بیرون بیاوریم. من ديدم يكيك از بكهاهاي ووشوكار زير دست و فا است و به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به. به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به به. وقت ديدم آن آقا درد مشت مشت و لغد توسط و من هم لغد زدم تا و از آدم زدم. خدا را شکر به کسی آسیبی نرسید اما توافق خوب نبود و همه ناراحت بودند. প্র্য়া ক্র্যালা প্ল্মা মান কে দ্র লমা মান কে দ্র

چرا سالن باید با مانتو گرم باشد؟
همه این مشکلات به این دلیل است که سالن مناسب نیست. بارها از فدراسیون و وزارت ورزش خواستیم سالنی در و فیگور به ما بدهند. در کنار سالن، ورزشکاران همیشه برای گرم کردن چادر برپا می کنند و یک زن را پشت سر می گذارند. অনান কান ক্র্শান ন্র্শিদ্দা ত্যানাাাাান من واقعا این شخص را نمی شناختم اما اگر سالن مناسب و استانداردی داشتیم این اتفاق نمی افتاد.

آن پدر فقط به دخترانش ظلم می کرد
اون شخص فقط با این کار به دخترا ظلم کرد. دو دختر نیز در این مسابقه حضور داشتند که از مسابقات محروم شدند. حتی اولین تصمیم این بود که تیم همدان از مسابقات حذف شود. البته اگر درست و منطقی رفتار می کردند و ایرادات خود را می گفتند، فیلم بازبینی می شد. پیش از این نیز اتفاق افتاده که با بررسی فیلم، رای داوران برگشته است. ما هم با استعداد در سالن بودیم و اگر می دیدیم دخترش واقعاً استعداد دارد از او دعوت می کردیم.

منبع: ورزش

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel