استقلال عجیب ما می خواهیم به دالتون برویمدر رفتن: یک روز دیگر برای استقلال بدون خبر خوب اسپری شد. تنها یکی از اعضای هیئت مدیره در مصاحبه های مکرر با همان لغات تکراری اعلام کرد که هواداران نگهبانی ندارند و مشکل عدم استقلال اوایل هفته مشخص شده است.

گفته می شود فراریان به سرعت به استقلال اشاره کردند و باید به خیابان ها بروند و از تیم التماس کنند. در حال حاضر کانال های تلگرامی متعددی برای تهویه مطبوع برای مونتاژ افراد وجود دارد. انباشته شدن استقلال البته عجیب نیست اما در سال های اخیر پس از بحران و بدون نتیجه این اتفاق رخ داده است. این در حالی است که این گردهمایی در صورت برگزاری اولین گردهمایی دو هفته پس از تیم قهرمانی است.

هدف متخلف این است که در تیم ضعیف رسانه مستقل برای استقلال کار کند. دادگاه تا کنون با صدور دو بیانیه اعلام کرده که هر دو صریح هستند و این موضوع خبر خوبی برای هواداران استقلال نیست. به خصوص رسانه ها مدام به خاطر استقلال اسامی مختلفی را بیان می کنند.

نکته جالب اینجاست که استقلال برای جانشینی فرهاد مجیدی که دستش خالی نیست کافی به نظر می رسد. علاوه بر پست های خارجی که مدام در آنها مطرح می شود، استقلال عامه مردم در کادرفنی متفاوت است تا اخبار ضد و نقیض به شکل ویژه ای منتشر شود.

بعد از مذاکره ناموفق با جواد نکونام، حالا این دو نام اما استقلال سابق هم به میدان آمدند. رضا عنایتی و سید مهدی رحمتی که هر دو از تیم های برتر لیگ در فصل گذشته بودند. اما جای خالی به تنهایی به همین جا ختم نمی شود.

چهره های قدیمی استقلال نیز در چند روز اخیر خود را برای نشستن در تیم نیمکت آماده کردند. چند روز پیش داریوش یزدانی با این ادعا که کارفرمای او را رد کرده است، خود را مربی مستقل معرفی کرد. امروز آندری تیموری در مذاکرات خودجوش خود استقلال را انکار می کند. علیرضا اکبرپور هم می داند که شایسته استقلال است.

در حال حاضر شرایط به گونه ای است که در صورت عدم اطلاع رسانی دقیق از رسانه ها، رسانه هایی هستند که مدام برای استقلال یا نزدیک به استقلال اقدام به جذب نیرو می کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم