از پوگبا تا دماریا هدف مشهورترین فریلنسرهای اروپا کجاست؟


تعدادی از تیم های برتر فوتبال اروپا امروز (پنجشنبه) رایگان در نظر گرفته می شوند.

به گزارش مارکا، در آستانه بازگشایی فصل فوتبال اروپا، چند قرارداد از جمله پوگبا، دی ماریا، دیبالا و … امروز 2 ژوئن (3 ژوئن) با وضعیت فعلی به پایان خواهد رسید و ما بتوانید با هر دانشگاهی این کار را انجام دهید اگر بخواهید می توانید قرارداد رایگان بازی کنید.

برخی از آنها قبلاً مشکلات آینده خود را شناسایی کرده اند، در حالی که برخی دیگر هنوز نمی دانند فصل آینده کجا بازی کنند. با شروع جام جهانی در ماه نوامبر، اطمینان از حضور مداوم در پلی آف برای تیم های ملی برای پیوستن به جام جهانی قطر ضروری است.

از روز پنجشنبه میزبان می تواند این بازیکنان را به صورت رایگان جذب کند. این بدان معناست که با توجه به پاداش های زیادی که دریافت کرده اند، مجبور به پرداخت هزینه نخواهند شد.

با توجه به مشکلات اقتصادی بسیاری، به دلیل وجود همزمان کرونا، حمل و نقل رایگان می‌تواند جذابیت بیشتری داشته باشد.

در ادامه نگاهی داریم به برخی از بازی هایی که پیمانکاران در تاریخ اول تیرماه به پایان رساندند.

اسکو رئال مادرید را ترک کرد

این بازیکن اسپانیایی پس از پیوستن به رئال مادرید در سن هشت سالگی، پس از شش فصلی که تمام عناوین ممکن را برای او به ارمغان آورد، تیم را ترک کرد. اگرچه همیشه ثابت و در نوسان نیست، اما نشانه هایی از علاقه به خرید سویا را نشان می دهد.

لوئیس سوارز به عنوان یک اسطوره از اتلتیکو مادرید جدا شد

پس از اینکه بارسلونا تصمیم به فروش او گرفت، سوارز بهترین فرم خود را در اتلتیکو دوباره کشف کرد. اروگوئه ای ها پس از یک فصل 6 حضور در اتلتیکو و یک قهرمانی در لیگ، بهترین آمادگی را برای جام جهانی خواهند داشت. گفته می شود ریورپلانت آرژانتینی مهاجم است.

سوارز

آینده عثمان دامبل ناشناخته

یکی از بزرگترین نام های موجود در بازار دمبل است. بارسلونا پیش از این اعلام کرده بود که پیشنهاد تمدید قرارداد را تمدید نخواهد کرد، به این معنی که توپ همچنان فرانسوی در زمین است. به گزارش بازار، ارزش فعلی بازار پس از پایان فصل 2 میلیون یورو است.

از پوگبا تا دماریا، سرنوشت مشهورترین فریلنسرهای اروپا

دمبله

پوگبا از منچستریونایتد جدا شد و به یوونتوس پیوست

این بازیکن فرانسوی دو سال پس از ترک یوونتوس و منچستریونایتد به تورین بازگشت. غول های ایتالیایی همچنان برای خرید آزاد هستند و به قیمت 5 میلیون می فروشند و هنوز بیش از یک سال از فوتبال باقی مانده است.

از پوگبا تا دماریا، سرنوشت مشهورترین فریلنسرهای اروپا

پوگبا

دی ماریا احتمالا هدایت پوگبا را بر عهده خواهد داشت

هفده فصل پس از پیوستن به پاری سن ژرمن با حضور ماریا در فرانسه به پایان می رسد. مانند پوگبا، یوونتوس نیز ممکن است بهترین بازیکن بعدی در این ماجراجویی باشد.

از پوگبا تا دماریا، سرنوشت مشهورترین فریلنسرهای اروپا

دماریا

دیبالا و پوگبا هم غایب هستند

با این حال، این بازیکن آرژانتینی از شش فصل گذشته و پس از سقوط از یوونتوس خداحافظی کرده است. در سن هشت سالگی، او با یک مدرسه برتر همراه بود و احتمالاً مجبور به انجام این کار نمی شد. اینتر در دنبال است که فصل آینده به میلان می آید.

از پوگبا تا دماریا، سرنوشت مشهورترین فریلنسرهای اروپا

دیبالا

ویتسل در راه مادرید

این ملی پوش بلژیکی قرارداد خود را با بوروسیا دورتموند به پایان می رساند و اولین خریدار اتلتیکو مادرید خواهد بود. به گفته انریکه سرزو، دادگاه باید بازیکنانی را به ارزش 40 1 میلیون بفروشد تا زمانی که بتوانند 5 سال خدمت کنند.

یک نفر قرار است به بارسلونا بپیوندد

هافبک میلان ساحل عاج را ترک کرد، جایی که اسکودو فصل گذشته در آن به پرواز درآمد. او به تیم کاتالانی می پیوندد که در حال حاضر نمی تواند به طور رسمی به او خدمت کند. آنها باید وضعیت مالی خود را بهبود بخشند تا بتوانند این هافبک را جذب کنند.

وضعیت مشابه مورد کریستنسن است

هافبک دانمارکی که 4 فصل اخیر را در چلسی سپری کرده در شرایط مشابهی قرار دارد. شانس پیوستن به ژاوی بسیار خوب است، اما تا زمانی که وضعیت مالی بارسلونا بهتر نشود، نمی توانند او را جذب کنند.

اریکسون با نخبگان اروپایی به دونبال بازمی گردد

اریکسون می خواهد پس از گذراندن نیم فصل دوم در برنتفورد به لیگ قهرمانان بازگردد که باعث ظهور مجدد او شد. شهرتی که او در انگلیس دارد به این معناست که او هیچ مشتری کم ندارد. به گفته منچستریونایتد، هدف دانمارکی بودن است.

از پوگبا تا دماریا، سرنوشت مشهورترین فریلنسرهای اروپا

کریستین اریکسون

واسطه ها با اینتر قرارداد دارند

تا زمانی که به توافق نهایی برسیم که فصل گذشته با لیگ قهرمانان اروپا به پایان رسید، بدون تردید به پایان می رسد، زیرا قبلا با این دانشگاه قراردادهایی امضا کرده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم