ارسال ایمیل اواخر شب؟ ساتیا نادلا، رئیس مایکروسافت پیام خاصی دارد


دهلی نو: برای کارمندانی که کار خود را تا شب تمدید می کنند، ساتیا نادلا، مدیر اجرایی مایکروسافت، هشدار ویژه ای دارد. به گفته وی، کار کردن تا دیروقت بعد از یک روز کاری روزافزون می تواند بر رفاه کارمندان تأثیر بگذارد.

مایکروسافت اخیراً مطالعه ای را برای درک تأثیر کار از راه دور بر همکاری کارمندان انجام داده است. این نظرسنجی با هدف بهبود نرم افزار Teams شرکت انجام شد. نادلا با استناد به این گزارش خاطرنشان کرد که حدود یک سوم کارگران یقه سفید دارای “سومین اوج” بهره وری هستند که به نظر می رسد اواخر عصر است.

بلومبرگ به نقل از او گفت: «ما از طریق همکاری و معیارهای خروجی به بهره‌وری فکر می‌کنیم، اما رفاه یکی از مهم‌ترین بخش‌های بهره‌وری است.

ما می دانیم که استرس با کارگران چه می کند. ما باید مهارت‌های نرم و شیوه‌های خوب مدیریت قدیمی را بیاموزیم تا مردم از رفاه خود مراقبت کنند. من می توانم این انتظار را داشته باشم که افراد ما بتوانند در آخر هفته ایمیلی از مدیرعامل دریافت کنند و احساس نکنند که باید پاسخ دهند.

در همین حال، گزارش مایکروسافت که روز جمعه منتشر شد، اشاره کرد که 41 درصد از کارمندان هندی شغل خود را در سال گذشته ترک کردند. تعداد زیادی از کارمندانی که در مشاغل خود تغییر می‌دهند، نشان می‌دهند که جابجایی بزرگ در اینجا باقی مانده است، زیرا دو سال آخر همه‌گیری به طور اساسی نحوه تعریف نقش کار در زندگی‌مان را تغییر داده است.

بر اساس «شاخص روند کار» مایکروسافت، دو سوم کارمندان در هند اکنون بیشتر از قبل از همه‌گیری، کار بیش از حد سلامت و رفاه خود را در اولویت قرار می‌دهند.

دو سال گذشته به ما نشان داده است که چگونه کارمندان یاد گرفته‌اند متفاوت کار کنند و در اولویت‌های خود تجدید نظر کنند. با توجه به تغییر حالت کار، اکنون در نقطه عطف مورد انتظار قرار داریم: تجربه زیسته کار ترکیبی. اشاره شد.

در همین حال، در سال 2022، حدود 65 درصد از کارگران در هند احتمالاً به فکر تغییر کارفرما هستند که کمی بیشتر از 62 درصد در سال 2021 است. همچنین بخوانید: رژیم مالیاتی جدید EPFO: 10 نکته مهم که مشترکین باید در مورد قوانین جدید بدانند

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که 70 درصد از کارمندان ژنرال Z و هزاره در هند تا حدودی یا بسیار احتمال دارد که امسال کارفرما را تغییر دهند. سال گذشته، تنها 7 درصد از ژنرال Zs و نسل هزاره تا حدودی یا بسیار احتمال داشت که کارفرمایان را تغییر دهند. همچنین بخوانید: جمع آوری مالیات هند به رکورد 27.07 لک کرور در سال مالی 22 رسید.

تلویزیون زنده

#لالHeidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial