اجاره های شگفت انگیز در بازار مسکن

[ad_1]

اجاره نامه های پیشنهادی مستاجر در یکی از مناطق تهران در اکثر پرونده ها با بودجه اعطایی به قدری فاصله دارد که مستأجران از یافتن جایی در این منطقه به نام قانون عجایب دور هستند.

به گزارش دنیای اقتصاد، با افزایش اجاره بهای ماهانه، اکثر آپارتمان های موجود در بازار اجاره بازار سرمایه با رهن متری حدود 3 میلیون تومان و بالاتر از حد امکان و قدمت کشور حضور دارند. ، فایل.

درباره پرونده های اجاره لوکزامبورگ بین یک تا پنج میلیارد تومان درخواست شده است و از سوی دیگر برای آپارتمان های زیر 3 مترمربع چند ده میلیون تومان اجاره داده شده است که اغلب معادل دو یا بیشتر به مستاجران بازار میانه پرداخت می شود. محله ها

در بین پرونده های موجود مواردی وجود دارد که مبلغ ودیعه و اجاره ماهانه یکسان است و این موضوع برای مستاجران چندین ساله تعجب آور است. از آنجایی که بازار مسکن مسکونی در سه سال گذشته رو به افزایش بوده است، از وام دهنده خواسته شده است تا چند برابر مبلغ اجاره به مستاجر وام دهد، اما همچنین از قول مستاجر آینده مبنی بر پرداخت اجاره بها ماهانه حمایت کند. سرمایه گذاری ممکن است.

اما این روزها در پرونده های موجود منطقه یک آپارتمان با رهن و اجاره وجود دارد. به عنوان مثال یک آپارتمان 90 متری واقع در قطریه قلندری شمالی با 30 میلیون رهن و 30 میلیون تومان اجاره به بازار عرضه شده است. آپارتمان نوساز 126 متری واقع در خیابان عقل در محدوده با رهن و اجاره معادل 40 میلیون تومان ارزش یک بار دیدن را دارد.

بررسی های میدانی حاکی از آن است که بسیاری از پرونده های موجود در این بازار اجاره در حال حاضر تخلیه شده اند و این نشان می دهد که مستاجر قبلی به دلیل حجم بالای پیشنهادی مستاجر جدید تصمیم به تخلیه گرفته است. این در حالی است که مستاجران منطقه با مدت ها انتظار برای اجاره ملک خود مشکل دارند و به احتمال زیاد سرایداران تا چند ماه آپارتمان را خالی نمی گذارند. حداقل برخی از مستاجران حاضر در محدوده اجاره بازار بیش از چهار ماه است که در انتظار عقد قرارداد هستند و پرونده برای آنها به عنوان پرونده “رسوبی” شناخته می شود.

اجاره های شگفت انگیز در بازار مسکن

[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما