اثر نمک فوق العاده برای متمایز کردن آشپزخانه

[ad_1]

استفاده از نمک در آشپزخانه فقط برای غذا نیست. برای از بین بردن سفتی می توانید از نمک موجود در آشپزخانه استفاده کنید.

به گفته النا، نمک می تواند به تشخیص محیط، مراقبت از غذا و تسکین دردهای بدن کمک کند و کار بسیار خوبی را انجام دهد. اکثر مردم معمولاً در آشپزخانه خود نمک دارند و گاهی اوقات برای تشخیص آن بسیار سخت از آن استفاده می کنند.

در این بخش می‌خواهم مواردی را به شما معرفی کنم که می‌توانید از آنها برای تشخیص استفاده از نمک در آشپزخانه استفاده کنید.

فنجان قهوه و قهوه ساز

برای ترکیب موادی مانند قهوه و مواد معدنی، یک قاشق یا فنجان کافی است.یک قاشق یخ زده را با یک قاشق آب و دو قاشق چایخوری و نمک ترکیب کنید. حرارت این ماده باید به دمای محفظه اضافه شود و سپس ترکیب ماده تصفیه شود و طبق معمول آبیاری شوند.

گاز اجاق

اگر اجازه می دهید گاز غذای شما را آلوده کند و آن را شیرین کند، می توانید مقداری نمک روی آن بپاشید. اجازه دهید نمک روی سطح گاز حالت کدورت ایجاد کند و سپس آن را از سطح خارج کنید.

یخچال

برای تشخیص و طراوت یخچال داخلی، مقدار مساوی نمک و آب شیرین را روی یک اسفنج مرطوب بمالید و داخل یخچال نگهداری کنید.

گاز خز

اگر برای این منظور از نمک استفاده کنید، همه چیز به راحتی قابل تشخیص خواهد بود. نمک باعث می شود به غذای خود بچسبید. مخلوط نمک و دارچین را روی این قسمت ها بپاشید و در یک دستمال بپیچید تا جدا شوند.

بو نیز توسط شما آزاد می شود پنج دقیقه صبر کنید تا کار خود را انجام دهید و سپس دستمال بزنید.

غذا

برای تشخیص ذرات غذایی که ذرات غذا به آنها چسبیده است، 2 قاشق غذاخوری نمک پخت و پز را با آب جوش ترکیب کنید و اجازه دهید خنک شود و سپس غذا را استنشاق کنید.

ماهیت و ظرفیت

برای خلاص شدن از شر چربی های بد موجود در محیط، مقدار کمی نمک به آن اضافه کنید و سپس با اسفنج مرطوب یا دستمال مخصوص ظروف را پاک کنید تا تمیز شوند و سپس طبق معمول بشویید.

ظروف معمولی هستند

زمانی که نمی توانید ظروف را به سرعت تمیز کنید، کافی است مقدار کمی نمک به آن ها اضافه کنید تا مواد مغذی جذب آن ها شده و بعد راحت تر شوند.

از بوی سطل زباله

مقداری نمک را با دو ساقه آب ترکیب کنید تا از شر مواد مغذی و چربی اضافی خلاص شوید. همچنین می توانید یک چهارم قاشق نمک، شکر در حال جوش و مایع را به ظرف اضافه کنید و سطل را پر از آب کنید و سپس با آب بشویید.

ظروف نقره ای

برای تشخیص ظروف نقره از یک نقره نرم و یک دستمال نرم استفاده کنید و طبق معمول آن را تمیز نگه دارید. می توانید 2 قاشق غذاخوری نمک را با کمی سرکه ترکیب کنید و سپس آن را با یک دستمال نرم دور ظروف نقره یا ظروف نقره پاک کنید.

وسایل چوبی آشپزخانه

ظروف چوبی آشپزخانه را با صابون و مقدار کمی آب و همچنین مقدار کمی نمک در دستمال های خیس تمیز کنید تا تازه به نظر برسند.

ظروف پلاستیکی

مقداری نمک به ظروف پلاستیکی اضافه کنید تا بوی بد آن از بین برود. یک شب تا صبح صبر کنید و سپس آنها را آبیاری کنید.

ظرف های خانم

ابتدا باید سطح ظروف مسی را نمک بزنید. این چیزها را به عنوان دستمال با دست مرطوب و نمکی بگیرید و پاک کنید. همچنین می توانید از اسپری سرکه در فنجان مسی استفاده کنید. سپس مقدار کمی سرکه را با کمی نمک بپاشید و سپس آن را با اسفنج بشویید و سپس مثل همیشه اسپری کنید.

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما