آیفون 14 پرو جدید ممکن است به این شکل شگفت‌انگیز عرضه شود

[ad_1]

دهلی نو: بر اساس اطلاعات فاش شده از آیفون 14، اپل در حال آماده سازی برخی پیشرفت های بزرگ برای نسل بعدی آیفون های خود و همچنین پذیرفتن خطراتی است. علاوه بر این، اکنون می دانیم که مدل های آیفون 14 پرو دارای یک اصلاح فرم کوچک اما دلپذیر هستند.

به گفته هنرمند محترم Ian Zelbo (از طریق AppleTrak)، اپل در حال برنامه ریزی برای ساخت آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس است که نسبت به مدل های فعلی آیفون 13 پرو «خمیده تر» است. علاوه بر این، اصلاح شکل راه‌حلی برای مشکل موجود آیفون است که در ابتدا ظریف است اما به سختی می‌توان آن را از دست داد.

Zelbo می گوید: «طراحی آیفون 13 پرو یک ویژگی خاص دارد. گوشه های گوشی شعاع شعاع برآمدگی دوربین ندارند (بدیهی است که تصمیمی عجیب برای شرکتی مانند اپل که به انسجام خود معروف است) … اپل به طرز چشمگیری کناره های آیفون 14 پرو را نرم کرده است و در نهایت حل شده است. ظاهر عجیب آیفون 13 پرو.”

اما این همه ماجرا نیست: زلبو خاطرنشان می‌کند: «علاوه بر گردتر بودن، گوشه‌های صفحه نمایش به طور قابل توجهی خمیده‌تر هستند». او همچنین توضیح می‌دهد که چرا اپل این تصمیم را گرفت: «اگر اپل همان شعاع آیفون 13 پرو را حفظ کند، ظاهر یک گوشی کاملاً ناهموار خواهد داشت.

پس از بررسی شماتیک‌های لو رفته آیفون 14 پرو، زلبو به این نتیجه رسید و اشاره کرد که شماتیک‌های لو رفته آیفون 14 نشان می‌دهد که نسخه‌های غیر پرو دستخوش تغییرات طراحی مشابهی نخواهند شد. چرا؟ زیرا آنها به فناوری دوربین سال گذشته خود ادامه می دهند، درست مانند چیپست های قدیمی تر.

و این راز کوچک کثیف آیفون 14 است. عملکرد و ظاهر نسخه های آیفون 14 پرو انقلابی خواهد بود (از جمله حذف ناچ)، در حالی که آیفون 14 و آیفون 14 مکس جدید اساساً آیفون 13 با رم کمی بیشتر هستند.

تلویزیون زنده

#لال[ad_2]

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما