آیفون قفل شده؟ شما هنوز هم می توانید به اسناد Microsoft Word گوش دهید، در اینجا نحوه ی این کار آمده است

[ad_1]

دهلی نو: کاربران آیفون به زودی به یک عملکرد مفید جدید دسترسی خواهند داشت که به آنها در خواندن اسناد Microsoft Word کمک می کند. همانطور که در نسخه Insider برنامه مایکروسافت آفیس فاش شده است، کاربران iOS اکنون می توانند حتی زمانی که صفحه گوشی آنها قفل است به اسناد Word گوش دهند. سپس این مقاله مشابه یک پادکست یا فایل صوتی است که می توان در حال حرکت به آن گوش داد.

این ویژگی را می توان در نسخه فعلی Microsoft Office Insider برای iOS پیدا کرد. حتی زمانی که صفحه آیفون قفل است، نسخه ارتقاء یافته 2.61 گزینه ای برای ادامه گوش دادن به اسناد Word اضافه می کند. این ابزار افزوده‌ای به ابزار Read Aloud موجود است که می‌تواند متن را به گفتار تبدیل کند و کل سند Word را با صدای بلند برای کاربر با صدای از پیش برنامه‌ریزی‌شده بخواند.

مایکروسافت در اعلامیه خود می‌گوید: «استفاده از این قابلیت در دستگاه iOS شما راهی فوق‌العاده برای استراحت از صفحه نمایش و استراحت چشمانتان در حین گوش دادن به اسناد است». حتی نحوه روشن کردن ویژگی و گوش دادن به اسناد word خود را به عنوان یک فایل صوتی توضیح می دهد. طبق گزارش‌ها، کاربران نیازی به تغییر هیچ تنظیماتی برای این کار نخواهند داشت، زیرا Read Aloud اکنون حتی برای صفحه قفل به طور پیش‌فرض فعال می‌شود.

این بدان معناست که Office Insiders در آیفون‌ها می‌توانند به سادگی Read Aloud را از منوی بررسی یک سند Word انتخاب کنند. نماد Read Aloud در Word برای iPad که در منوی سرریز قرار دارد، عملکرد مشابهی را ارائه می دهد. سپس برنامه به خواندن متن از محل فعلی مکان نما ادامه می دهد و حتی پس از ظاهر شدن صفحه قفل، روایت را ادامه می دهد.

قابلیت جدید Word برای iOS قرار است به زودی برای حساب‌های غیراینسایدر عرضه شود. این قابلیت در کنار یکی دیگر از ویژگی های جدید در اپلیکیشن Insider Office Mobile ارائه شده است. طبق یادداشت های به روز رسانی مایکروسافت، این نرم افزار اکنون می تواند پیوست های ایمیل PDF ارسال شده به Outlook را پیگیری کند.

در نتیجه، کاربران iOS قادر خواهند بود تمام اسناد PDF را که تا به حال در Office Mobile دریافت کرده اند، ببینند. هدف حذف کار وقت گیر جستجوی یک PDF خاص در صندوق ورودی Outlook است. کاربران اکنون می‌توانند تمام فایل‌های PDF خود را در برگه اشتراک‌گذاری شده با من در Office Mobile پیدا کنند.[ad_2]

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما