آیا می خواهید عکس خود را به استیکر واتس اپ تبدیل کنید؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است


دهلی نو: واتس اپ اولین بار در سال 2018 استیکرهایی را در اختیار کاربران خود قرار داد و از آن زمان به بعد روشی محبوب برای استفاده از آنها در هنگام چت بوده است. قبلاً مجبور بودید از برنامه های شخص ثالث برای تولید و ارسال استیکر برای تصاویر خود استفاده کنید که زمان زیادی طول می کشید. با این حال، اکنون می توانید استیکر خود را بدون کمک یک برنامه شخص ثالث بسازید.

قبلاً باید یک برنامه شخص ثالث را از فروشگاه Google Play دانلود می کردید تا آن را به استیکر WhatsApp تبدیل کنید. با این حال، اکنون می توانید این کار را از داخل WhatsApp انجام دهید.

این قابلیت در حال حاضر فقط در واتس اپ وب در دسترس است. استیکرهای سفارشی را می توان به راحتی با استفاده از ویژگی استیکر WhatsApp Web ایجاد کرد. در اینجا نحوه ساخت استیکرهای سفارشی واتس اپ برای خود در مناسبت های خاص آورده شده است، یا اگر می خواهید در طول جشنواره یا تولدی که در پیش است برای کسی آرزو کنید، می توانید از این مراحل برای ساخت استیکر در واتس اپ استفاده کنید.

برای یادآوری، واتس اپ استیکر ساز واتس اپ را معرفی کرد که به کاربران اجازه می دهد استیکرهای منحصر به فرد خود را بسازند. قابلیت تبدیل هر عکس به استیکر واتس اپ را اضافه کرده است. در حالی که اکنون فقط در واتس اپ وب در دسترس است و در هفته های آینده روی کلاینت مبتنی بر دسکتاپ واتس اپ برای ویندوز و مک در دسترس خواهد بود، می تواند به عنوان حساب شخصی واتس اپ شما بر اساس مناسبت، جشنواره، تولد یا چت گروهی شما استفاده شود. .

مرحله 1: به هر پنجره مکالمه ای در واتس اپ وب بروید.

مرحله 2: با ضربه زدن روی نماد پیوست، یک برچسب را انتخاب کنید.

مرحله 3: اکنون یک پنجره File Explorer راه اندازی می شود. عکسی را برای تبدیل به استیکر واتس اپ انتخاب کنید.

مرحله 4: پس از آن، گوشه جعبه را تنظیم کنید و فلش ارسال را لمس کنید.

مرحله 5: کاربران می توانند برچسب را با کلیک راست یا فشار طولانی روی آن ذخیره کنند.

مرحله 6: با کلیک راست یا فشار طولانی بر روی یک برچسب شخصی واتساپ، کاربران می توانند آن را ذخیره کنند. پس از ذخیره آن، می توانید بعداً از آن استفاده کنید.

مرحله 7: همچنین، اگر عکسی با پس‌زمینه برش‌خورده بگیرید، استیکرهای واتس‌اپ مانند برنامه‌های شخص ثالث ظاهر نمی‌شوند، زیرا پس‌زمینه بلافاصله در این ویژگی حذف نمی‌شود.

تلویزیون زنده

#لالCornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channel