آنچه باید در مورد مشاوره مالیاتی و چرا بدانید

برخی از ساختمان های قدیمی در برخی از شهرهای بزرگ آمریکا مانند نیویورک، شیکاگو و سانفرانسیسکو تحت کنترل اجاره یا تثبیت اجاره هستند، به این معنی که برای صاحبخانه غیرقانونی است که بیش از یک مبلغ تعیین شده برای ملک دریافت کند. از جمله دارایی های مارکوس تحت نام کامپوس، که PCGG به بخش خصوصی فروخت، عبارتند از: دارایی Dasmariñas در سال 1994 به مبلغ 200 میلیون دلار (4.2 میلیون دلار). دارایی IRC Antipolo در سن ایسیدرو در سال 1995 به مبلغ 27.6 میلیون P (580,000 دلار). ملک IRC Antipolo در زیربخش ویکتوریا ولی در سال 1996 به مبلغ 35.2 میلیون P (740,000 دلار). سهام شرکت تلفن راه دور فیلیپین در سال 1999 به مبلغ 74.2 میلیون P (1.6 میلیون دلار) است. و سهام Anscor و PLDT در سال 2005 به مبلغ 41 میلیون P (860,000 دلار). بازیابی دارایی های مارکوس در PLDT مسیر پیچیده تری را طی کرد.

PCGG دارایی های مارکوس را تحت نام فلوریندو فروخت، مانند: دارایی بورلی هیلز در کالیفرنیا در سال 1994 به قیمت 2.52 میلیون دلار و اقلام باقیمانده آن به قیمت 42300 دلار. ملک ماکیکی در سال 1995 به قیمت 1 دلار. 35 میلیون؛ و املاک Lindenmere در سال 1996 به قیمت 40 میلیون دلار. دارایی‌های مارکوس که او به PCGG اعطا کرد شامل املاک لیندنمر و برج‌های المپیک در نیویورک و ملکی که به‌عنوان 2443 Makiki Heights Drive، هونولولو، هاوایی فهرست شده بود، بود. 2) ارزیاب املاک: شخص حقیقی ثبت شده و دارای مجوز که در ازای دریافت حق الزحمه حرفه ای، غرامت یا سایر هزینه های ارزنده، خدماتی را در برآورد و کسب نظر یا به عنوان کارشناس در امور واقعی انجام می دهد یا ارائه می دهد یا پیشنهاد انجام می دهد. ارزش املاکی که این خدمات در نهایت با تهیه گزارش به صورت مکتوب قابل قبول انجام می شود. آمورائو گفت که 78 میلیارد دلار (1.6 میلیارد دلار) یا تقریباً 40 درصد از دارایی های بازیابی شده 170 میلیارد دلاری (3.6 میلیارد دلار) به برنامه جامع اصلاحات ارضی (CARP) اختصاص یافت که دولت کوری آکوینو در سال 1987 راه اندازی کرد. این پول مورد استفاده قرار گرفت. عمدتاً برای تملک زمین و خدمات پس از تملک برای افزایش بهره وری کشاورزان.

ادعای PCGG در مورد دارایی های مارکوس در SMC عمدتاً تابعی از جمع آوری وجوه مالیات نارگیل از کشاورزان نارگیل است. بر این اساس، در جایی که کنگره مجموعه‌ای از اطلاعات را مستقیماً بر اساس قانون بر افراد تحمیل می‌کند (مثلاً در 26 USC، با این حال، اکنون از دیوان عالی خواسته شده است که مالیات همه مزایای غیر حقوقی دریافتی توسط (حدود 1 میلیون) مردم را اعلام کند. کارمندان بخش در فیلیپین به عنوان "تحمیل مالیات غیرقانونی و غیرقانونی" و اینکه جمع آوری آنها "غیرقانونی و غیرقانونی" است. اشاره می شود که این مزایا برای مدتی تا دو ماه پیش بدون مالیات باقی مانده بود. مانیلا، فیلیپین – ماه ها پس از ایجاد آن در سال 1986، کمیسیون ریاست جمهوری، دولت خوب (PCGG) نتایج ملموسی را از تلاش خود برای بازگرداندن دارایی های غیرقانونی مارکوزها و نزدیکان خود دید. کامپوس که یکی از دوستان دیکتاتور بود، 197 عنوان متعلق به املاک و مستغلات را در مترو مانیل، ریزال، لاگونا، کاویت، باتان و باگویو سیتی و 250 میلیون P (5.3 میلیون دلار) به صورت نقدی به PCGG تسلیم کرد. ارزش مجموع قطعات املاک و مستغلات بیش از 2.5 میلیارد P (52.5 میلیون دلار) است.

3) ارزیاب املاک – شخص حقیقی ثبت نام شده و دارای مجوز که در یک واحد دولتی محلی کار می کند و ارزیابی و ارزیابی اموال غیرمنقول اعم از کارخانه ها، تجهیزات و ماشین آلات را اساساً برای مقاصد مالیاتی انجام می دهد. 1) مشاور املاک – یک شخص حقیقی ثبت نام شده و دارای مجوز است که در ازای دریافت حق الزحمه حرفه ای، غرامت یا سایر هزینه های ارزشمند، مشاوره و قضاوت حرفه ای را در موارد زیر ارائه یا ارائه می دهد: (1) کسب، ارتقاء، حفظ، استفاده یا واگذاری اراضی یا اصلاحات روی آن؛ و (2) تصور، برنامه ریزی، مدیریت و توسعه پروژه های املاک و مستغلات. هیئت نظارت حرفه ای خدمات املاک و مستغلات برای یا در انتظار سهم در کمیسیون، حق الزحمه حرفه ای، غرامت یا سایر موارد ارزشمند. 5) فروشنده املاک – شخص حقیقی دارای اعتبار لازم که برای و از طرف او خدمات انجام می دهد. 4) دلال املاک – شخص حقیقی ثبت شده و دارای مجوز است که در ازای دریافت حق الزحمه حرفه ای، کارمزد یا سایر هزینه های ارزشمند، به عنوان نماینده یک طرف در معامله املاک برای پیشنهاد، تبلیغ، درخواست، فهرست، تبلیغ، میانجیگری عمل می کند. ، مذاکره و یا ایجاد اجلاس افکار در فروش، خرید، معاوضه، رهن، اجاره یا سرمایه گذاری مشترک، یا سایر معاملات مشابه در املاک و مستغلات یا هر گونه منفعت در آن.

سایر پرونده های مدنی، ادعاهای مربوط به سهامداری به ارزش 483.5 میلیون P (10 میلیون دلار) و املاک و مستغلات مارکوزها به ارزش 267.4 میلیون P (5.6 میلیون دلار) است. P626.6 میلیون (13 میلیون دلار) سهام سهام؛ 73.9 میلیون P (1 دلار. 6 میلیون) دارایی املاک و مستغلات فهرست شده به نام آلفردو رومالدز. و 426.7 میلیون P426.7 میلیون (9 میلیون دلار) سهام و 222.1 میلیون P222.1 میلیون (4.7 میلیون دلار) دارایی املاک و مستغلات فهرست شده در لیست زوج Tantoco – Bienvenido و Gliceria. از آنجایی که ملک Lindenmere به شدت رهن شده بود، سهم PCGG 1.62 میلیون دلار بود.

در سال 2006، PCGG به شرکت Metro Pacific Holdings، یک شرکت محلی متعلق به گروه First Pacific مستقر در هنگ کنگ، سهام PLDT را به ارزش 25.2 میلیارد P (530 میلیون دلار) فروخت و به 20 سال جنگ دادگاه پایان داد. PCGG اقدام به بازخرید سهام SMC کرد و درآمد حاصل از فروش 56.54 میلیارد P (نزدیک به 1.2 میلیارد دلار) را در یک حساب سپرده نزد دفتر خزانه داری قرار داد. ارائه نمونه هایی از تخفیف ها می تواند منجر به هجوم فروش در طول سال شود. حوزه های مالیاتی محلی (شهرها، شهرستان ها، مناطق با اهداف ویژه و مقامات حمل و نقل) نیز می توانند تا 2 درصد مالیات فروش و استفاده را برای حداکثر نرخ ترکیبی 8.25 درصد اعمال کنند. مالیات نارگیل در دهه 1970 سرچشمه گرفت، زمانی که مارکوس تصمیم گرفت از کشاورزان نارگیل مالیات بگیرد و به آنها قول داد که از بودجه برای توسعه صنعت نارگیل استفاده می شود و آنها سرمایه گذاری های آنها را نمایندگی می کنند. در پایان، PCGG در سال 2006 تصمیم نهایی دادگاه عالی را تضمین کرد که می‌گوید سهام مورد مناقشه متعلق به مارکوس است و نه به خانواده رامون کوجوانگکو.

رای دادگاه همچنین می‌گوید که دولت نتوانست ثابت کند کوجوانگکو دوست مارکوس است. کامپوس، کم حرف و بی ادعا، احتمالاً بیشترین همکاری را در میان دوستان معروف مارکوس داشت. برخلاف سایر دوستانی که تصمیم گرفتند آن را با دولت پس از مارکوس کنار بگذارند، کامپوس در تسلیم دارایی های مارکوس به نام خود کاملاً همکاری کرد. اولین معامله سازش با خوزه یائو کامپوس، کارآفرین چینی فیلیپینی که مالک سهام کنترلی United Laboratories Inc.، یک شرکت بزرگ دارو، برای بازگرداندن دارایی‌های مارکوس فهرست شده به نام او بود، مذاکره کرد.

بورس های جهانی دارای لیستی از بورس های اصلی هستند. مارکوس و همراهانش نیز به شرکت‌های بزرگی که مدت‌ها توسط بازار سهام به‌عنوان بلو چیپس شناخته می‌شد، چشم دوخته بودند. مارکوس هنگام فرار از مالاکانانگ در شب سرنوشت ساز 25 فوریه 1986، نتوانست از شر بسیاری از اسناد خلاص شود که نشان می داد او دارای سپرده های مخفی بانکی در سوئیس و لیختن اشتاین است. شهرت جهانی سوئیس و سیستم بانکی آن در خطر بود، زیرا بانک‌های این کشور بهشتی برای پول‌شویی تلقی می‌شدند، به‌ویژه آن‌هایی که از طریق جرم به دست می‌آمدند. او مدرک لیسانس علوم در آموزش و پرورش را از دانشگاه Sto به دست آورد. عمو سام دریافت تحصیلات عالی را نیز یک فضیلت می‌داند، بنابراین او مایل است به دانش‌آموزان از پرداخت مالیات بر روی بسیاری از پولی که می‌گیرند استراحت بدهد تا به آنها برای رفتن به کالج یا تحصیلات تکمیلی کمک کند. هم وزارت آموزش و هم خدمات بورس تحصیلی کالج، فرمول‌های «تحلیل نیاز» را برای اطلاعاتی که درخواست‌های کمک مالی شما ارائه می‌کنند، اعمال می‌کنند. این گزینه ها از شما می خواهند که اطلاعات حساب را با یک طرف خارجی به اشتراک بگذارید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از خدمات مالیاتی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorial