آخرین اخبار «جدید قم

البته اگر شیوع کرونا در ایام مذکور شدت یابد، آموزش و پرورش تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا خواهد بود؛ زیرا سلامت دانش آموزان همواره در اولویت است بنابراین اگر ستاد کرونا تشخیص دهد برگزاری امتحانات در خرداد ماه میسر نیست، ما امتحانات را به تیرماه منتقل میکنیم و باز هم تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و در آن صورت احتمالاً کنکور نیز جابجا خواهد شد و تعویق کنکور سراسری قطعی خواهد شد. به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، حسین قربانزادهرئیس سازمان خصوصی سازی در حاشیه نشست امروز (یکشنبه ۵ دی ماه) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: آسیب شناسی خصوصی سازی در ۲۰ سال گذشته و برنامه سازمان برای آینده موضوع نشست با کمیسیون اقتصادی مجلس بود؛ بر همین اساس برنامه خود را برای خصوصی سازی به نمایندگان ارایه کردیم و نکته نظرات نمایندگان را شنیدیم. کاندیدای اصولگرای مجلس یازدهم شورای اسلامی در گناباد گفت: یکی از مهمترین اولویتهای مجلس یازدهم باید مبارزه با فساد اعم از اداری و اقتصادی باشد.

اخبار جدید طلوع

وی ادامه داد: عدالت اجتماعی یکی از درخواستهای مردمی از نمایندگان بوده و اگر به طور مثال قرار است استخدامی صورت گیرد باید همه به یک چشم دیده شوند نه این که برخی با سهمیه و استفاده از توصیهنامهها جذب شوند. سید حسن پورهاشمی در گفتوگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: حدود هشت روز قبل مهندس علائی به ما اعلام کرد که خانوادهام به گناباد نمیآیند، ضمن اینکه یکی از شروط شورای اسلامی شهر گناباد با شهردار منتخب حضور خانواده وی در گناباد بوده است. این همایش پنجشنبه ۱۶ دیماه از ساعت ۱۴ در آستان مقدس امامزاده سیدمعصوم (ع) واقع در نیروگاه بعداز میدان نبوت با حضور خانوادههای معظم شهدا برگزار خواهد شد. به گزارش حوزه جامعه خبرگزاری تقریب، جلسه علنی امروز (چهارشنبه 26 آذر) مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست محمد باقر قالیباف و با حضور 223 نماینده آغاز شد. ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ – ۰۹:۵۹ استانها خراسان رضوی نظرات – اخبار استانها – علیرضا جاویدعربشاهی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: از اولویتهای اصلی مجلس آینده، مبارزه با فساد باید باشد زیرا فساد نیروی امید و کار را از جوانان ما میگیرد.

کسبه گنابادی به همین دلیل پیشگام استقبال از طرح محدودیتها شدهاند و بر این باور هستند که در این شرایط سلامت خودشان و جامعه بر کسب و کار مقدم است. علیرضا حسین زاده رئیس جهاد کشاورزی گناباد در گفتوگو با تسنیم در این زمینه اظهار داشت: کندی کار و عدم حل شدن مشکلات فروش «آلوئهورا» دلیلش سردشدن هواست که بهرهبرداری از این محصول در فصل سرد کاهش مییابد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: آمار تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از یک نفر در گناباد به پنج نفر مثبت رسید که به یک باره رشد ۵ برابری را داشتهایم. هنوز یک هفته از اعلام اولین مورد مثبت در گناباد نمیگذرد ولی قبل از آن دانشگاه علوم پزشکی گناباد بارها اخطاریهها و نشستهایی با نهادهای موثر جهت جلوگیری و گسترش این ویروس برگزار کرد. ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ – ۱۳:۳۸ استانها خراسان رضوی نظرات – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناباد، حدود سه هفتهای میشود که کشور درگیر ویروس کرونا شده و براساس اعلام وزارت بهداشت بهترین راه پیشگیری و جلوگیری از گسترش این ویروس در خانه ماندن افراد است.نهادهای مختلفی سعی کردهاند با برنامهریزی و اجرای برنامههایی، مردم را در خانه نگهدارند که یکی از همین برنامه اختصاص 100 گیگ اینترنت خانگی بود.

سرهنگ علیمحمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در گفتوگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به موضوع صرافیهای آنلاین خارجی اشاره و اظهار داشت: ارزهای دیجیتال فاقد هرگونه پشتوانه دولتی و بانکی بوده لذا سرمایهگذاری در این رابطه با مخاطراتی همچون بلوکه شدن داراییها و انواع کلاهبرداری مواجه است. د. همسایگی اقلیم کردستان و جمهوری اسلامی ایران کە بر اساس تقسیمات بینالمللی بخش بزرگی از کردستان درآن واقع شدە است و روابط عمیق فرهنگی، تاریخی، سیاسی، اقتصادی و توریستی میان اقلیم کردستان و جمهوری اسلامی ایران و همچین تبدیل شدن منطقە بە مرکز حساس تحولات و رویداهای جهان، اهمیت گشایش بخش فارسی کردستان ٢٤ را دو چندان کردە است. با این حال و با وجود سختیهای بیسابقه سال ۱۳۹۹، جلوههایی زیبا از تلاش و مجاهدت و زیبایی هم در این میدان یکساله رقم خورد تا شیرینی باشد بر تلخکامیهای سختترین سال قرن! در چند وقت لخیر بحث بر سر این است که مبلغ یارانه نقدی را افزایش دهند و مبالغ مختلفی از طرف دولت اعلام شده که هنوز هیچ کدام تصویب نشده است. اقتصادآنلاین – مریم شکرانی؛ ساخت چهار میلیون واحد مسکونی پول هنگفتی میطلبد و کسی نمیداند که دولت رییسی میخواهد این منابع را از کجا تامین کند؟

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اخبار جدید زاهدان وب سایت خود باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم